Connect with us


Dijital Haberler

Zoom, Eğlence Amaçlı Güncelleme Yayınladı

Son zamanların en çok kullanılan uygulamalarından biri olan Zoom, kullanıcıların eğlenebilmesi amacıyla birçok özellik içeren eğlence güncellemesini yayınladı.

Zaman:

Tarih:

Zoom, Eğlence Amaçlı Güncelleme Yayınladı

Son dönemlerin en çok kullanılan uygulamalarından biri olan Zoom, özellikle covid-19 sürecinde büyük bir kullanıcı kitlesi kazanarak değerini katlamayı başarmıştı. Günlük 400 milyon kullanıcıyı aşan Zoom, karantina sürecinde dünyanın en çok kullanılan uygulamalarından biri olmuştu. Bu süreçteki ulaştığı büyük kullanıcı kitlesini kaybetmek istemeyen Zoom, kullanıcıları platformda tutabilmek ve daha fazla aktiflik sağlayabilmek adına yeni güncellemeleri üzerinde oldukça iyi bir şekilde çalışıyor.

Covid-19 sürecinde hem dünya çapında milyonlarca öğrenci tarafından kullanılan, hem de iş toplantıları için kullanılan Zoom, bu süreçte elde ettiği kullanıcıların iş ve okul dışında uygulamayı kullanabilmesi için çalışıyor. Son zamanlarda Zoom uygulaması, iş ve okul dışında da oldukça tercih ediliyor. Özellikle ekran yayınlama özelliği sebebiyle tercih edilen Zoom, şimdi de oldukça iyi eğlence özelliklerine kavuşuyor.

Arkaplanda oluşan sesleri engellemek amacıyla oldukça iyi bir özelliği de yeni güncelleme ile yayınlayan Zoom, onlarca sticker’ı da platforma ekledi. Bu sayede arkadaşlarınızla görüşmeler yaparken canlı olarak sticker kullanabilecek, arkaplandaki gürültüleri engelleyebilecek, veya yeni gelen diğer özellikler sayesinde renk filtreleri uygulayabileceksiniz. Kullanıcıların kamerada daha iyi görünebilmesi için ten rengi ayarlama özelliğini yayınlayan Zoom, renk tonunu ayarlama seçeneğiyle bu işi kullanıcıların isteğine bıraktı.

Benzer içerik:  Telegram, Aylık 400 Milyon Kullanıcı ile Zoom'a Rakip Oluyor
Zoom, Eğlence Amaçlı Güncelleme Yayınladı Son zamanların en çok kullanılan uygulamalarından biri olan Zoom, kullanıcıların eğlenebilmesi amacıyla birçok özellik içeren eğlence güncellemesini yayınladı.

Son zamanlarda arkaplan değiştirme gibi özellikleri de yayınlayan Zoom, geçtiğimiz zamanlarda ortaya atılan veri ihlali iddialarını da bastırmayı başardı gibi görünüyor. Defalarca hacklenmesi ve sosyal medyada yayılan iddialar sebebiyle hedef haline gelen Zoom, yayınladığı güncellemeler ve kullanıcılara verdiği hizmet sayesinde bu iddialardan kurtuldu. Zoom’a birçok rakip çıksa da, birçok kullanıcı Zoom’dan vazgeçmiyor.

Dilerseniz güncel teknoloji haberlerine göz atmak için Kitle‘yi ziyaret edebilir, yeni haberlerimizden anında bildirim almak için ücretsiz abone olabilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir