Connect with us


Dünya'dan Haberler

YouTuber Jake Paul’un Evi FBI Tarafından Basıldı

Dünyaca ünlü ABD’li YouTube Jake Paul’un evine FBI tarafından baskın düzenlendi. Baskın sırasında Jake Paul’un evindeki silahlara da el koyuldu.

Zaman:

Tarih:

YouTuber Jake Paul'un Evi FBI Tarafından Basıldı

Dünyanın en büyük video paylaşım platformlarından olan YouTube‘da yayıncılık yapan Jake Paul‘u tanıyorsunuzdur. Kardeşi Logan Paul ile çektiği videolardan sonra büyük bir üne kavuşan Jake Paul, FBI’ın baskınıyla şaşkına döndü. Ünlü YouTuber Jake Paul‘un evde olmadığı bir anda FBI tarafından evine bir baskın düzenlendi. Baskın sırasında havadan video kaydedildi.

Ünlü YouTuber’ın evine FBI tarafından düzenlenen özel baskında, Paul’un evinden silahlar çıkarıldı. FBI tarafından çıkarılan bir arama emriyle Paul’un evine baskın düzenleyen ekip, herhangi birini tutuklamadı. Sadece evde arama yapıldı ve evdeki silahlara el koyuldu. Bu baskının hangi sebeple yapıldığı FBI tarafından açıklanmasa da, konu YouTube’da kısa sürede gündem haline geldi.

FBI’ın düzenlediği bir soruşturma kapsamına giren Jake Paul’un evi, FBI tarafından düzenlenen baskın sırasında kontrol edildi. Detaylı ve geniş bir bilgi iletilmese de, bunun bir soruşturma kapsamında olduğu belirtildi. 20,2 milyondan fazla abonesi bulunan ünlü YouTuber’ın hayranları on binlerce destek mesajı iletti. Baskının neden yapıldığı tam olarak açıklanmasa da, daha önce ırkçılık karşıtı protestolar sırasında Paul’un yağma yaptığı iddia ediliyordu.

Benzer içerik:  Mark Zuckerberg: Politikalarımız Tekrar Gözden Geçirilecek

Bildiğiniz gibi ABD’de bir süredir devam eden ırkçılık karşıtı protestolar sırasında ABD’deki dükkanlarda yağmalar yapılıyor. Bu yağmalar sırasında protestolara karıştığı öne sürülen Jake Paul’un evi bu yüzden basılmış olabilir. Ayrıca Jake Paul, bu iddiaları da daha önce reddetmişti. Ceza ihlali ve Yasadığı toplantı ile suçlanan ünlü YouTuber, geçtiğimiz günlerde de maskesiz ve önlemsiz bir şekilde parti düzenlemişti. Covid-19 sürecinde böyle bir parti düzenlemesi ise oldukça eleştirilmişti.

İlerleyen zamanlarda gelişmeleri hep birlikte göreceğiz. Dilerseniz güncel teknoloji haberlerine göz atmak için Kitle‘yi ziyaret edebilir, ücretsiz abone olarak yeni haberlerimizden anında bildirim alabilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir