Yolda Karşılaştığınız Kişileri Sosyal Medyada Bulmak!

 Yolda Karşılaştığınız Kişileri Sosyal Medyada Bulmak!

Yolda, Otobüste, Cafede, Konserde veya Herhangi bir mekanda karşılaştığınız kişiye sosyal medyadan ulaşmak isteyebilirsiniz. Hemen sosyal medyadan yakın mekanlara bakar veya konum kontrolü yaparsınız ama çoğu zaman o kişiyi bulmanız mümkün olmaz. Çünkü sosyal medyada böyle bir özellik henüz çıkmış durumda değildir. Fakat yakında piyasaya sürülecek olan Hicon bileklikler ve bazı uygulamalar sayesinde bunu yapmanız mümkün olabilir, fakat bu tür uygulamalarda ve cihazlarda 2 tarafın da bunu onaylaması ve kullanıyor olması gerekli!

Karşılaştığınız Kişiyi Bulma Uygulaması!

Yolda Karşılaştığınız Kişiyi Bulmak Artık Mümkün!
Yolda Karşılaştığınız Kişiyi Bulmak Artık Mümkün!

Aradığınız o kişiyi bulmak belki de Happn uygulamasıyla mümkün olabilir! Android ve IOS uygulaması bulunan bu çöpçatan uygulaması, uygulamaya kayıtlı olan ve birbirlerine yakın olan kişileri, karşı cinsleriyle eşleştirebiliyor. Hem de bu verileri 1 haftaya kadar tutuyor. Yani 1 hafta önce otobüste karşılaştığınız o kişiyi bile bu uygulama üzerinden bulabiliyorsunuz. Uygulama Google Play Store veya Apple Store üzerinden ücretsiz olarak indirilebiliyor. Uygulama dünya çapında 50 milyon kişi tarafından kullanılmakta ve o kişiyi bulabilme şansınız az da olsa size sunulmaktadır.

Hicon Sosyal Medya Bilekliği!

Cafede, Yolda, Otobüste karşılaştığınız o kişiyi bulmanın diğer yollarından biri de Hicon Sosyal Medya Bilekliğidir. Bu bileklik ile karşılaştığınız kişinin sosyal medya hesaplarını bulabilir, numarasını telefonunuza kaydedebilirsiniz. Fakat bunun için karşıdaki kişide de bilekliğin bulunması gerekiyor.

Hicon Bileklik Ne İşe Yarar?

Yolda Karşılaştığınız Kişiyi Bulmak Artık Mümkün!
Yolda Karşılaştığınız Kişiyi Bulmak Artık Mümkün!

Hicon Akıllı Sosyal Medya Bilekliği ile tüm sosyal medya hesaplarınızı ve rehberinizi telefon uygulamasından senkronize edersiniz ve bilekliğinizi bluetooth ile telefona bağlayabilirsiniz. Telefona bağlı kalan bluetooth özellikli bu akıllı bileklik, Whatsapp, İnstagram, SMS gibi uygulamalardan bildirim geldiğinde üzerinde ki led ışıklar sayesinde size bildirim geldiğini anında iletir. Bu bilekliği kullanan farklı bir kişiyle el sıkıştığınızda tüm sosyal medya hesaplarınız birbiriyle eşleşiyor ve takip ediliyor, numaralar ise rehberlere ekleniyor. El sıkışmanız da zorunlu değil, yakınında bulunduğunuz hicon bilekliğine sahip insanlarla otomatik eşleşir ve telefondan uygulamaya senkronize edilen tüm bilgilerine, hesaplarına ulaşır.

İlgili İçerik  Tesla Model 3 Otopilot Modundayken Polis Arabasına Çarptı
Yolda Karşılaştığınız Kişiyi Bulmak Artık Mümkün!
Yolda Karşılaştığınız Kişiyi Bulmak Artık Mümkün!

Hicon Akıllı Sosyal Medya Bilekliği Özellikleri ve Fiyatı

Sosyal Medya Hesaplarıyla bağlantı kurabilen bu uygulama Android veya IOS uygulamaları üzerinden kontrol edilebiliyor. Bluetooth özelliğine sahip olan cihaz telefona bağlanarak uygulama üzerindeki verilerden besleniyor. Üzerinde bulunan sosyal medya ikonları ve led ışıklar sayesinde telefona gelen tüm bildirimleri size titreşim ile birlikte kolayca iletiyor.Arkasında bulunan dijital ekranı ile bildirimin detaylarını, mesaj veya arama içeriğini size gösterebiliyor. Bileklik full şarjlıyken 14 gün gidebiliyor ve şarjı sadece 40 dakika da dolabiliyor. Bilekliğin, Telefon ile bağlantı kurması için 100 metre alan içinde bulunması yeterli oluyor. Yani 100 metre uzaktaki telefondan bile bluetooth ile veri işleyebiliyor. 6 Farklı rengi bulunan bu bilekliğin su geçirmeme özelliği de bulunuyor. Proje şuan fon toplama aşamasında ve çok yakında satışa girecek.

Şirket, ilk 1000 sipariş’i 65 Amerikan Doları üzerinden vereceğini ve sonra ki siparişlerde fiyatın 109 dolar olacağını belirtiyor.

Ön sipariş vermek için hiconbangle.com web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yolda Karşılaştığınız Kişiyi Bulmak Artık Mümkün!
Yolda Karşılaştığınız Kişiyi Bulmak Artık Mümkün!

Bir önceki yazımız olan Ormanlar Ciddi Bir Hızla Yok Oluyor! başlıklı makalemizde Doğa ve Ormanlar Yok Oluyor hakkında bilgiler verilmektedir.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın