Connect with us


Dijital Haberler

Yıllık Sadece 65 TL Olan EA Play Steam’in Çıkış Tarihi Duyuruldu

Geçtiğimiz günlerde Steam’e geleceği duyurulan oyun dünyasının en iyi abonelik hizmetlerinden olan EA Play’in ne zaman yayınlanacağı açıklandı.

Zaman:

Tarih:

Yıllık 65 TL'lik EA Play Steam'in Çıkış Tarihi Duyuruldu

Oyun dünyasının Netflix’i diyebileceğimiz abonelik hizmetlerinden biri olan EA Access, bildiğiniz gibi geçtiğimiz günlerde isim değişikliğine gitti. Steam‘e de çok yakın bir zamanda geleceği ve oldukça uygun fiyatlardan oyunculara sunulacağı söylenen EA Access, isim değişikliğinden sonra EA Play olarak karşımıza çıkmış ve Origin Access & EA Access isimleri yerine tek bir marka olan EA Play kullanılmaya başlamıştı.

Belki de çoğunuzun hala EA Access olarak bildiği oyun dünyasının aboneli sistemi olan EA Play, çok yakında dünyanın en büyük dijital oyun mağazalarından biri olan Steam’de oyunculara sunulacak. Normal fiyatı 215 TL olan yıllık abonelik, Steam üzerinde yalnızca yıllık 65 TL’ye satışa sunulacak. Diğer bir yandan normal fiyatı 35 TL olan aylık abonelik ise yalnızca 12 TL’ye satışa sunulacak.

Tabii ki içerisinde birçok oyunu barındıran, oldukça yüksek fiyatlardaki oyunları tek bir abonelik hizmeti içerisinde oyunculara sunan bu paket milyonlarca oyuncunun dikkatini çekiyor. Bir süredir milyonlarca oyuncu tarafından heyecanla beklenen EA Play Steam versiyonu için şimdi ise tarih verildi. Resmi açıklamalara göre dünyanın en büyük dijital oyun mağazası Steam, 31 Ağustos‘ta EA Play abonelik sistemine kavuşacak. Oyuncular, bu tarihten itibaren oldukça uygun fiyatlara EA Play Steam aboneliğine sahip olabilecek.

Benzer içerik:  Yeşilay'ın E-Spor ile İlgili Paylaşımına Sosyal Medyada Tepkiler Büyüyor
Yıllık Sadece 65 TL Olan EA Play Steam'in Çıkış Tarihi Duyuruldu Geçtiğimiz günlerde Steam'e geleceği duyurulan oyun dünyasının en iyi abonelik hizmetlerinden olan EA Play'in ne zaman yayınlanacağı açıklandı.

Dün isim değişikliğine giden ve tek marka olarak birleşek Origin Access ve EA Access, bundan sonra EA Play olarak hem Electronic Arts platformlarında, hem de Steam üzerinde hizmet vermeye devam edecek.

Dilerseniz güncel teknoloji haberlerine göz atmak için Kitle‘yi ziyaret edebilir, ücretsiz abone olarak yeni haberlerimizden anında bildirim alabilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir