Connect with us


Oyun Haberleri

Yerli Oyun Osman Gazi, Uygun Fiyatıyla Steam’de Yayınlandı

Türk oyun geliştiricisi UMURO tarafından geliştirilen yerli video oyunu Osman Gazi, Steam üzerinde oldukça uygun fiyatıyla satışa sunuldu.

Zaman:

Tarih:

Yerli Oyun Osman Gazi, Uygun Fiyatıyla Steam'de Yayınlandı

Türk oyun geliştirici UMURO‘nun Steam üzerindeki ilk yerli oyunu bugün oldukça uygun bir fiyat etiketiyle yayınlandı. Tamamen yerli bir oyun olan Osman Gazi isimli video oyunu, yerli oyun geliştiricisi UMURO’nun Steam’deki ilk oyunu olarak Steam üzerinde yerini aldı. Oldukça emek sarf edilerek yapılmış olan bu video oyunu, Osmanlı İmparatorluğunun kuruluşunu da konu alıyor.

Oldukça geniş bölümlere sahip bir strateji/macera oyunu olan Osman Gazi, Steam üzerindeki oyun sayfasında yapılan oyun tanıtımına göre toplamda 40 bölümden oluşuyor. Ata binebildiğiniz, yüzüp yuvarlanabildiğiniz, içerisinde dövüşebildiğiniz bu video oyunu, oldukça sürükleyici bir yerli video oyunu olarak karşımıza çıkıyor.

Temelde Osmanlı İmparatorluğunu konu alan bu yerli video oyunu, Haçlı ve Moğol mücadelelerini de konu alan oldukça heyecanlı ve sürükleyici bir video oyunu diyebiliriz. Osmanlı İmparatorluğunun kurulmasında öncü olduğunuz bu sürükleyici strateji/macera oyununa şuanda Steam üzerinden oldukça uygun fiyat etiketiyle sahip olabiliyorsunuz. Ülkemizdeki oyuncuların ilgisini çekebilecek bir oyunu ele alan Osman Gazi adlı bu oyun, %25 indirimli olarak 7,49 TL fiyat etiketiyle şuanda Steam’de satışta.

Yerli Oyun Osman Gazi Steam’de

Yerli Oyun Osman Gazi, Uygun Fiyatıyla Steam'de Yayınlandı Türk oyun geliştiricisi UMURO tarafından geliştirilen yerli video oyunu Osman Gazi, Steam üzerinde oldukça uygun fiyatıyla satışa sunuldu.

Eğer bu yerli video oyununu deneyimlemek isterseniz, buraya tıklayarak oyunun Steam sayfasına gidebilir ve oyunu 7,49 TL indirimli fiyatıyla satın alabilirsiniz. Ayrıca bu oyunu oynamak için çok yüksek özelliklerde bir sisteme sahip olmanız da gerekmiyor. Geliştirici tarafından yayınlanan resmi bilgilere göre minimum minimum 2 GB RAM’e ve 4 GB kullanılabilir depolama alanına sahip olmanız durumunda bu oyunu rahatlıkla oynayabilirsiniz. Dilerseniz hemen aşağıdan oyunun sistem gereksinimlerine de göz atabilirsiniz.

Benzer içerik:  FPS Oyunu Deathloop'un Çıkışı 2021 Yılına Ertelendi

Osman Gazi Sistem Gereksinimleri

Yerli Oyun Osman Gazi, Uygun Fiyatıyla Steam'de Yayınlandı Türk oyun geliştiricisi UMURO tarafından geliştirilen yerli video oyunu Osman Gazi, Steam üzerinde oldukça uygun fiyatıyla satışa sunuldu.

Osman Gazi Minimum Sistem Gereksinimleri

 • İşletim Sistemi: Windows 7+
 • İşlemci: Intel i3
 • Bellek: 2 GB RAM
 • Ekran Kartı: Nvidia GeForce GTX 560
 • DirectX: Sürüm 10
 • Disk Alanı: 4 GB kullanılabilir depolama alanı

Osman Gazi Önerilen Sistem Gereksinimleri

 • İşletim Sistemi: Windows 7+
 • İşlemci: Intel i7
 • Bellek: 8 GB RAM
 • Ekran Kartı: Nvidia GeForce GTX 760
 • DirectX: Sürüm 12
 • Disk Alanı: 4 GB kullanılabilir depolama alanı

1 Yorum

1 Yorum

 1. EMRE ÖKSÜZ

  20 Eylül 2020 at 16:18

  Korsanı çıktımı hemen 🙂

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir