Yerli otomobilin tanıtımına saatler kala heyecanlar gerildi. Yerli otomobil’in resmi sosyal medya hesaplarından üst üste paylaşımlar gelmeye devam ediyor. En son yerli aracın ön kısmını ve farlarını paylaşan yerli otomobil ekibi, bu sefer aracın elektrik dağıtımını gösteren bir video ve yerli otomobil iç tasarımını gösteren bir görsel paylaştı.

[ilgiliMakale icerik_id=”2716″]

27 Aralık 2019’da tanıtılacak olan yeni yerli otomobil’in tanıtımına artık saatler kaldı. Son gelen görüntüler ile aracın nasıl bir şey olduğu belirginleşirken, bataryanın elektrik dağıtımı videosu paylaşıldı.

Yerli SUV otomobilin görüntüleri twitter’da ilgiyle karşılanırken, bir çok kişi destek tweet’i attı. Araç görüntüsü oldukça modern SUV otomobillere yakın. En büyük özelliği ise yerli aracımızın elektrikle çalışması. Yarın tüm özellikleri tanıtıldıktan sonra an an web sitemizde “kitle.net” paylaşılacak. Bizi takibe almayı ve anlık bildirimleri onaylamayı unutmayın.

İlgili İçerik  Kripto Para Terimleri ve Anlamları

Yerli Otomobil İç Tasarımı

Yerli Otomobilin İç Tasarımı ve Videosu Paylaşıldı
Yerli Otomobilin İç Tasarımı ve Videosu Paylaşıldı

Aracın batarya sisteminden sonra bir de iç tasarımı paylaşıldı. 27 Aralık 2019’da Saat 14:30’da Gebzede tanıtılacak olan araç yavaş yavaş açığa çıkmaya başladı. Aracın iç tasarımı sosyal medyada oldukça beğenildi. Modern bir iç tasarıma sahip olan aracın bir de teknolojik ekranı bulunuyor. İddialara göre bu ekran aracın ön panelini tamamen kaplıyor.

Ayrıca Türkiye’nin Otomobili girişim grubu yerli twitter hesabından “saat 19.23’de yine buluşalım” şeklinde açıklama yaptı. Büyük ihtimal ile yerli otomobilden yeni görüntüler ve yeni videolar gelmeye devam edecek…

Aracın tanıtımı merakla beklenirken, elimize yeni ulaşan tüm gelişmeleri sizlere aktaracağız…

Bir önceki yazımız olan Kesinlikle İzlemeniz Gereken Dünyanın En iyi 9 Savaş Filmi! başlıklı makalemizde Dünyanın En İyi Savaş Filmleri, En İyi Savaş Filmleri ve En İyi Tarih Filmleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın