Yerli Otomobilden Evinizi Bile Kontrol Edebileceksiniz

 Yerli Otomobilden Evinizi Bile Kontrol Edebileceksiniz

65 yıldır gerçekleşmeyen, Türkiye Cumhuriyeti’nin en büyük hayallerinden biri olan yerli otomobil hayali artık gerçek oluyor. 2022 yılında yollarda görebileceğimiz yerli otomobil geçtiğimiz dakikalarda tanıtıldı. Tamamıyla elektrikli olan ve bir çok teknolojik yeniliği içerisinde barındıran modern tasarıma sahip araçlar görücüsünü sevindirdi.

[ilgiliMakale icerik_id=”2874″]

SUV ve Sedan olarak 2 ayrı modeli tanıtılan yerli otomobiller iç teknolojisiyle de dikkat çekiyor. Aracın iç ön paneli uzunluğunda olan teknolojik ekran sayesinde bir çok şeye ulaşabiliyorsunuz. Holografig asistan ve navigasyon seçeneği bulunan otomobile akıllı ev sistemleri de entegre edilmiş durumda.

Yerli Otomobilden Evinizdeki Pencereleri Bile Kontrol Edebilirsiniz

Yerli Otomobil Görüntüsü
Yerli Otomobil Görüntüsü

Yerli otomobilde barındırılan yeni nesil teknolojiler meraklıları tarafından çok ilgi çekti. Aracın full elektrik ile çalışması ve 5G bağlantısı ile 7/24 güncel kalması en büyük özelliklerinden birisi.

5G bağlantısı ile çevrimiçi kalan otomobilin en çok heyecanlandıran özelliği ise evinizi bile kontrol edebileceğiniz kadar teknolojik olması. Akıllı ev teknolojilerine entegre olabilen yeni nesil otomobil ile evinizdeki her hareketlenmeyi görebileceksiniz. Pencereniz açıp kapatabilecek, ocağınızı kontrol edebilecek, suları açıp kapatabileceksiniz. Bir çok özelliği bulunan bu araç uzak 5G bağlantısı ile evinizden ne kadar uzak olursanız olun evinizi kontrolünüz altında tutmanızı sağlayacak. Evinizde bir şey açık mı veya kapalı mı diye şüphelendiğinizde direkt olarak akıllı yerli otomobilinizden görebileceksiniz 🙂

İlgili İçerik  Yerli Otomobil Fiyatı Sorularına TOGG CEO'sundan Açıklama Geldi

Aracın ön panelinde bulunan tamamen teknolojik ekran sayesinde bir çok uygulama ve özelliğe ulaşabileceksiniz. Bu ekranda bulunan sesli asistan sayesinde her türlü bilgiye ve internet erişimine ulaşabileceksiniz…

Bir önceki yazımız olan Kesinlikle İzlemeniz Gereken Dünyanın En iyi 9 Savaş Filmi! başlıklı makalemizde Dünyanın En İyi Savaş Filmleri, En İyi Savaş Filmleri ve En İyi Tarih Filmleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın