Yeni Samsung Galaxy S11 Telefon Özellikleri ve Fiyatı

 Yeni Samsung Galaxy S11 Telefon Özellikleri ve Fiyatı

Telefon piyasasında aşırı bir hareketlilik var bu rekabet Hindistan ile Çin’de yoğunlaşıyor. Kalabalık nüfusun oluşturduğu müşteri potansiyeli bu coğrafyalarda birçok telefon üreten firmanın kendini göstermesi için bir fırsat oluşturuyor. Yine de bazı şirketler ne olursa olsun daima liderlik çizgisini sürdürüyor. Bunlardan biri de Samsung şirketi. Yeni modeli S11 hakkında kaleme aldığımız bu makalede, Yeni Samsung Galaxy S11 Telefon modelinin ayır edici özelliklerine ve fiyatına değinmek istiyoruz.

Yeni Samsung Galaxy S11 Telefon Özellikleri

Yeni Samsung Galaxy S11 Telefon Özellikleri ve Fiyatı
Yeni Samsung Galaxy S11 Telefon Özellikleri ve Fiyatı

5G’li olması beklenen bu yeni telefon modelinin S10 modeline göre artıları nelerdir? Daha farklı kasa renk çeşitliliği ilk göze çarpan farklılıktır. Pil kapasitesinin 4.000 mAh seviyesinin üzerinde olması da önemli zira S10 modelinde pil sadece 3.400 mAh kapasitede idi. S10 modelinde hatırlanacağı gibi 12 MP ana kamera ve diğer iki kamera vardı. Ancak bu modelde ana kameranın 64 MP olacağı belirtiliyor. Honor 20 modelinde ana kamera 48 MP çözünürlükte ve çok beğeniliyor. Yeni modelde görmek istediklerimiz arasında daha geliştirilmiş ve gerçekliğe yakın video çekimi sağlayacak özelliklerdir. Ek olarak büyük pil kapasitesini çabuk doldurmak için 45 Watt hızlı adaptör beklentisi var. Yeni Samsung Galaxy S11 Telefon işlemcisinin Snap Dragon 865 model olacağı biliniyor. Diğer telefonlarda olmayan spektrometre sensörü nesnelerin kimyasal bileşenlerini analiz edecek bir teknoloji. Yani sanki James Bond’un kullandığı üstün özellikli bir teknolojik cihaz kullanacakmışız gibi bir his var değerli okurlar. Ram donanımını 12 GB ve DRAM olarak seçen şirketin, işlemleri çok hızlandırma isteği var. Menülerde gezinirken TV izlerken, oyun oynarken kasma donma asla yaşanmamalı diye düşünmüş mühendisler. Görüntüleri 5X zoom edebilme / yakınlaştırabilme becerisi ile hayata daha ayrıntılı bakabilme şansımız var. Şirketin yeni modelinde, Xiaomi’nin kullandığı 108 MP kameradan daha iyi bir seçenek sunması zorunlu. İnsanlar en azından böyle bir beklenti içindeler. Teknolojinin ileriye bakmaktan başka şansı yok ve telefon kulvarında tüketicinin lehine olan bu çıtada yükseltmeler, üreticileri rakipten daha iyi ürün üretmeye zorluyor. Teknolojinin sınırları işte böyle zorlanıyor. Daha iyisini üretmek! Yani daha çok ayrıntıya inmek ve daha çok çalışmak!

İlgili İçerik  Mahkemeler İnternete Taşınıyor: E-Duruşma
Yeni Samsung Galaxy S11 Telefon Özellikleri ve Fiyatı
Yeni Samsung Galaxy S11 Telefon Özellikleri ve Fiyatı

Yeni Samsung Galaxy S11 Telefon kasalarında mavi siyah ve gri tonlar göreceğiz pembe ve sarı renkler de gelecek. Bir de S11 modelinin Samsung Galaxy S11 Plus Telefon versiyonu da var. Firma örüntü teknolojilerinin şahı olan Amoled teknolojisini geliştirmiş ve adına S-AMOLED teknolojisi adını vermiş. Yani bir tık ötesi olması beklenen bu görüntü teknolojisinin içeriği sır gibi saklanıyor. Yeni modellerin 6.7 ve 6.9 inç olacağı( plus) da gelen haberler arasında. Görüntü resim yenileme hızı oyun severleri daha yakından ilgilendiren bir özellik ve bu cihazda 120 Hz resim yenileme teknolojisi olacak. Öyle görünüyor ki Yeni Samsung Galaxy S11 Telefon her yönüyle dünyanın en iyi en kaliteli en iyi özellikli telefonu olacak. Fiyat da tabi buna göre biraz yüksek olsa da APPLE gibi abartacaklarını sanmıyoruz. Yani Plus modeli için maksimum 1.500 dolar diğer modeli için 1.000 dolar civarında bir fiyat beklentisi var.

Bir önceki yazımız olan Kesinlikle İzlemeniz Gereken Dünyanın En iyi 9 Savaş Filmi! başlıklı makalemizde Dünyanın En İyi Savaş Filmleri, En İyi Savaş Filmleri ve En İyi Tarih Filmleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın