Yeni Samsung Galaxy S11 Telefon Modeli İncelemesi

 Yeni Samsung Galaxy S11 Telefon Modeli İncelemesi

Samsung bu yıl yeni telefon modellerinde çeşitliliğe gidiyor, yeni modellerle daha fazla müşteri kitlesine erişmek ve daha çok kar etmek isteyen Samsung firmasının en gözde telefon modeli şüphe yok ki Galaxy S11 olacak. Telefon hakkında söylentiler yayılmaya başladı bile. Bize kalırsa bu söylentilerin yabana atılacak bir tarafı yok, çünkü firmalar bir model üretmeden birkaç ay önce, model ile ilgili teknik ayrıntıları el altından paylaşıyorlar. Tepkileri çok olumlu olunca da bu modele sadık kalıyorlar. Bu taktiği tüm irili ufaklı firmalar uyguluyor. Şimdi gelelim Yeni Galaxy S11 Telefon Modeli özelliklerine…

[ilgiliMakale icerik_id=”1711″]

Yeni Samsung Galaxy S11 Telefon Modeli İncelemesi
Yeni Samsung Galaxy S11 Telefon Modeli İncelemesi

Yeni Samsung Galaxy S11 Özellikleri

Bu modelde 5G teknolojisinin kullanılacağı kesin, ayrıca bu 5G teknolojisini destekleyecek çok güçlü bir yeni nesil işlemci de gerekiyor. 1 saniyede film indirme sürecine girdiğimiz şu aylarda 5G teknolojisinin hızına erişecek donanımlar gerekiyor. Evet sizin de tahmin edeceğiniz gibi bu kez Snap Dragon 855 Plus değil Snap Dragon 865 işlemci kullanılacak. Daha hızlı ve daha pahalı bir işlemci olacağı kesin ama Amiral gemisi modeli için bu gerekli… Bu çipin Apple A13 çipinden daha hızlı olacağı söylentileri var. Eğer gerçekse, bu kez Apple A14 çipini tasarlamak zorunda kalacak. Alan dar ama daha çok bileşen ve daha çok transistör barındıracak yeni çiplerin evriminin sonu yok. Bir ihtimal daha var ki o da yeni nesil 7 nano metre mimariye sahip Exynos 990 model işlemci kullanması. Bu model, ekran yenileme hızını 120 Hz gibi deli hızlara çıkarabiliyor. Aynı anda 5G teknolojisinin akıl almaz hızını da karşılıyor.

İlgili İçerik  Xiaomi Redmi 8 Serisinin Satış Rakamları Açıklandı
Yeni Samsung Galaxy S11 Telefon Modeli İncelemesi
Yeni Samsung Galaxy S11 Telefon Modeli İncelemesi

Söylentilere göre, Galaxy S11 modelinde USB tip C olmayacak. Yani kablosuz kulaklık kullanacaksınız. Hem de stereo kalitede ve telefondan birkaç metre uzakta müzik keyfi süreceksiniz. Yonhap yabancı haber ajansının verdiği haberlere göre, 2020 yılında sadece Galaxy S11 değil, Galaxy S12 ve S13 modelleri ile de tanışabiliriz. Pekiyi bu yeni modelin S10 ve S10 plus modelinden farkı ne olacak?

 1. Daha güçlü işlemci
 2. Daha iyi grafik işlemci
 3. Daha yüksek RAM kapasitesi
 4. TB seviyesinde dahili alan
 5. 5G desteği
 6. Kablosuz bileşenler
 7. Daha iyi kamera performansı
 8. Daha kavisli ve albenisi olan büyük ekran
 9. Daha yüksek işletim sistemi ( Android 10 üstü)
 10. Daha uzun süreli pil
 11. Daha kısa şarj süresi
 12. Daha gelişmiş yazılımlar
 13. Daha yüksek fiyat

Bir önceki yazımız olan Google, Sporcular İçin 2.1 Milyar Dolarlık Yatırım Yaptı! başlıklı makalemizde Google 2.1 Milyar Dolarlık Yatırım, Google Akıllı Saat ve Google Fitbit'i Satın Aldı hakkında bilgiler verilmektedir.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın