Connect with us


Oyun Haberleri

Yeni Şampiyon Samira, LoL Beta Sunucusuna Eklendi

Ünlü MOBA oyunu League of Legends, oyuncular tarafından merakla beklenen yeni şampiyonu Samira’yı açık beta sunucusunda yayınladı.

Zaman:

Tarih:

Yeni Şampiyon Samira, LoL Beta Sunucusuna Eklendi

Dünyanın en çok oynanan MOBA oyunu olarak karşımıza çıkan League of Legends, son zamanlarda birçok şampiyonu oyuna ekleyerek oyuncuların büyük beğenisini topladı. Hızlı bir şekilde yeni şampiyonları Efsaneler Ligine ekleyen Riot Games, oyuncular tarafından ilgiyle karşılandı ve hız kesmeden yeni şampiyonlarını tanıtmayı devam etti.

Her geçen gün yeni şampiyonlarıyla karşımıza çıkan League of Legends, son zamanlarda çıkardığı birçok şampiyonuyla oyuncular tarafından dikkat çekmişti. Bu şampiyonlar arasında en sevilenlerden biri Yasuo’nun kardeşi Yone olurken, bir diğeri de heyecanla beklenen ve büyük bir etkinlikle karşımıza çıkan Lilia olmuştu. Ruh Bağları festivali kapsamında çıkış yapan Yone ve Lilia’nın ardından, sızıntılarıyla yeni şampiyonlar da ortaya çıkmıştı.

Sızıntılarıyla karşımıza çıkan yeni şampiyonlardan biri Seraphine adlı oldukça dikkat çekici bir karakter olurken, bir diğeri de daha önce ortaya çıkan Samiraydı. Samira isimli şampiyon, bugün açık beta sunucusuna eklendi ve oynanabilir hale geldi. Oyuncuların oldukça dikkatini çeken şampiyon, şaşırtan özellikleriyle birlikte çıkış yaptı. Genellikle şampiyon çıkışından önce bir süre reklam yapan League of Legends, bu kez sessizce Samira’yı açık beta sunucusunda yayınlama kararı aldı.

Benzer içerik:  Nintendo Yine Hacklendi: 140 Bin Hesap Saldırıya Uğradı
Yeni Şampiyon Samira, LoL Beta Sunucusuna Eklendi Ünlü MOBA oyunu League of Legends, oyuncular tarafından merakla beklenen yeni şampiyonu Samira'yı açık beta sunucusunda yayınladı.

Son zamanlarda üst üste yeni şampiyonlar yayınlayan League of Legends’ın yeni şampiyon Samira’yı herkese açık sunucularda ne zaman yayınlanacağı henüz bilinmese de, şampiyon kendine özgü tasarım ve özellikleri sayesinde oldukça sevilecek gibi görünüyor. Henüz PBE sunucusunun dosyaları arasına eklenen ve bu güncellemeyi herkes için yayınlayan League of Legends, çok yakında yeni şampiyonu hem herkesin oynayabileceği bir şekilde PBE’de yayınlayabilir, hem de diğer sunuculara yeni şampiyon Samira eklenebilir.

Ayrıca Samira ile birlikte yeni bir etkinliğin oyuna gelip gelmeyeceği büyük merak konusu. Konu hakkındaki tüm gelişmeleri sizlere aktaracağız. Dilerseniz güncel oyun ve teknoloji haberlerine göz atmak için Kitle‘yi ziyaret edebilir, ücretsiz abone olarak yeni haberlerimizden anında bildirim alabilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir