Connect with us


Dizi Haberleri

Yeni Marvel Dizisi WandaVision’dan İlk Fragman Geldi

Marvel Sinematik Evreninde geçecek olan ve heyecanla beklenen yeni televizyon dizisi WandaVision’un ilk fragmanı resmi olarak yayınlandı.

Zaman:

Tarih:

Yeni Marvel Dizisi WandaVision'dan İlk Fragman Geldi

ABD merkezli dünyanın en büyük eğlence ve medya şirketlerinden biri olan Marvel‘ın yeni dizisi WandaVision, çok yakında yayınlanacak. Milyonlarca kişinin heyecanla ve merakla beklediği yeni Marvel dizisi WandaVision, Disney+ platformu üzerinde meraklılarıyla buluşmaya hazırlanıyor. Marvel’ın Sinematik evreninde geçecek olan ve şimdiden milyonlarca kişi tarafından merakla beklenen dizi, ilk fragmanıyla karşımızda.

Disney Plus‘ta yayınlanacak olan yeni dizi WandaVision, Aralık 2020‘de yayınlanacak. Yayınlanmasına birkaç ay kalan yeni mini internet dizisi, bugün düzenlenen Emmy ödülleri etkinliğinde ilk fragmanıyla birlikte karşımıza çıktı. Sinematik Evreninde ok büyük başarılar yakalayan ve milyonlarca kişi tarafından sevilerek izlenen işlere imza atan Marvel, çok yakında yeni mini internet dizisi WandaVision ile karşımıza çıkacak.

Marvel’ın sevilen Wanda Maximoff ve Vision karakterlerinin konu alındığı yeni internet dizisi WandaVision, aslında covid-19 sebebiyle erteleneceği haberleriyle konuşuluyordu. Bildiğiniz gibi sinema sektörünü derinden etkileyen covid-19, pek çok filmin ve dizinin yayınlanmasını zorlaştırmış, birçok yapımın ertelenmesine sebep olmuştu. Çok uzun zamandır merakla beklenen WandaVision dizisinin ise ertelenmeyeceği, Aralık 2020’de Disney+’ta yayınlanacağı belli oldu.

Benzer içerik:  Pablo Escobar'ın Kardeşi Katlanabilir Telefonunu Tanıttı
Yeni Marvel Dizisi WandaVision'dan İlk Fragman Geldi Marvel Sinematik Evreninde geçecek olan ve heyecanla beklenen yeni televizyon dizisi WandaVision'un ilk fragmanı resmi olarak yayınlandı.

Elizabeth Olsen ve Paul Bettany’nin rol aldığı yeni mini internet dizisinin yönetmeni, Game of Thrones ve Mad Men gibi önemli yapımların yönetmeni olarak tanıdığımız Matt Shakman olacak. 6 bölümlük bir sezon ile karşımıza çıkacak olan yeni dizi, yapılan açıklamalara göre çok ilginç bir sitcom dizisi olacak. Dilerseniz yeni dizinin ilk fragmanını hemen aşağıdan seyredebilirsiniz.

WandaVision İlk Fragman

Yorum Yap

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir