Connect with us


Film Haberleri

Yeni James Bond Filmi No Time To Die Fragmanı Yayınlandı

James Bond serisinin yeni ve 25. filmi olan Daniel Craig’in başrolünde oynadığı No Time To Die filminin fragmanı yayınlandı. Aksiyon dolu sahneler dikkat çekti.

Zaman:

Tarih:

Yeni James Bond Filmi No Time To Die Fragmanı Yayınlandı

Dünyanın en çok sevilen film serilerinden biri olan James Bond, yıllarca pek çok aktörün canlandırmasıyla karşımıza çıktı. Beni Seven CasusSkyfall gibi önemli bölümlerle büyük dikkat çeken dünyaca ünlü sinema filmi serisi James Bond, bugüne dek 24 film ile karşımıza çıkmış ve gişelerde oldukça iyi başarılar yakalamıştı. Ünlü seri, şimdi de 25. filmiyle karşımıza çıkacak.

No Time To Die, veya Bond 25 adlı bu yeni film, şuan için 2020 yılının en çok beklenen sinema filmlerinden biri diyebiliriz. Filmlerinden elde ettiği gişe milyarlarca doları aşan James Bond serisi, ülkemizde de oldukça sevilen sinema serilerinden biri. Özellikle 1,1 milyar doları aşan gişesiyle dünya çapında çok büyük bir başarı yakalayan Skyfall filmi, İstanbul’da geçen sahneleri sebebiyle ülkemizde oldukça sevilmişti. Dünyanın en ünlü aksiyon filmi serilerinden biri olan James Bond, şimdi de yeni filmiyle karşımıza çıkacak.

James Bond serisinin 6. James Bond’u olarak karşımıza çıkan ünlü oyuncu Daniel Craig, serinin yeni filminde James Bond olarak karşımıza çıkacak. Serinin en sevilen oyuncularından biri olan Craig, oldukça profesyonel oyunculuğuyla James Bond severlerini kendine hayran bırakmayı başarmıştı.

Benzer içerik:  ATV'de Yayınlanacak Olan "Yerli" Süper Kahraman Dizisi, Sosyal Medyanın Gündemine Oturdu: İşte Yapılan Paylaşımlar
Yeni James Bond Filmi No Time To Die Fragmanı Yayınlandı James Bond serisinin yeni ve 25. filmi olan Daniel Craig’in başrolünde oynadığı No Time To Die filminin fragmanı yayınlandı. Aksiyon dolu sahneler dikkat çekti.

Genel olarak oldukça aksiyonlu sahneleriyle karşımıza çıkan ünlü sinema filmi serisi James Bond, yine aksiyon dolu bir film ile karşımıza çıkacak. Sürükleyici bir aksiyon filmiyle karşımıza çıkan Daniel Craig, yeni James Bond filminde de oldukça iyi bir iş çıkarmış gibi görünüyor. No Time To Die, yani Ölmek İçin Zaman Yok isimli yeni James Bond filmi, yine izleyenleri sürükleyici bir aksiyonun/gerilimin içerisine sokacak.

No Time To Die Fragmanı

Yorum Yap

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir