Yarış Oyunu Forza Street Android ve iOS’da Yayınlandı

 Yarış Oyunu Forza Street Android ve iOS’da Yayınlandı

Microsoft‘un 2018 yılında Windows işletim sistemi için yayınladığı yarış oyunu Forza Street, bugün Android ve iOS platformlarında da yayınlandı. Oyun, grafikleri ile oldukça ilgi çekiyor.


İlginizi Çekebilir: Telefona Fortnite Nasıl Yüklenir?

Çok sevilen yarış oyunu Forza Street, sonunda telefonlarda oynanabilecek bir hale getirildi. Android ve iOS platformları için yeniden geliştirilen başarılı yarış oyunu, grafikleri ve oyun içi bir çok seçeneği ile eğlenceli vakitler geçirmenizi sağlayacak. Tamamen ücretsiz olarak Google Play Store ve App Store’da yayınlanan oyun, onlarca araç ve geliştirme seçeneği ile ilgi çekiyor. Turn 10 Studios oyun şirketi tarafından geliştirilen ve Microsoft tarafından telefonlara uyarlanan oyun, sinematik sürüş modu ile karşımıza çıkıyor.

İlk olarak bazı telefon modellerinde desteklenecek olan yarış oyunu Forza Street, 5 Haziran 2020 tarihine kadar oyunu indiren ve oynayan kişilere hediyeler sunuyor. Oyunu bu tarihe kadar indiren kişiler hediye olarak oyun içi para ve altına sahip olacak. Ayrıca Mustang GT ve 2017 Ford GT araçlarına sahip olunacak. Bunun yanında bir de bu araçları geliştirebilmeniz için bazı opsiyonlar hediye edilecek. Galaxy S20 model cihaz kullanarak oyunu oynayan kişiler ekstra olarak Chevrolet Corvette Z06 araca sahip olacak.

İlgili İçerik  Rekabet Kurumu, Google Hakkında Resmi Açıklama Yaptı
Yarış Oyunu Forza Street Android ve iOS'da Yayınlandı

Bir çok mobil cihaz için oynanabilir hale getirilen yarış oyunu Forza Street, bazı modellerde bit farkı sebebiyle oynanamayabiliyor. Oyunu App Store veya Google Play Store’da arattığınızdakarşınızda çıkmıyor, veya cihazınız desteklemiyor diyorsa maalesef oyun oynanamaz. Fakat ilerleyen zamanlarda bu seçenekler de platformlarda yayınlanacak. Dilerseniz aşağıdaki bağlantılardan oyunun Android ve iOS indirme bağlantılarına ulaşabilirsiniz. Cihazınız destekliyorsa rahatlıkla indirebilir ve oynayabilirsiniz.

Forza Street Android İndir

Forza Street iOS İndir

Bir önceki yazımız olan Telefona Fortnite Nasıl Yüklenir başlıklı makalemizde Andro, d Fortnite Telefon ve Fortnite hakkında bilgiler verilmektedir.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın