Connect with us


Mobil Haberler

Xiaomi’den Üzücü Haber: Bu Sene Mi Mix Gelmeyecek

Çin merkezli teknoloji devi Xiaomi’nin CEO’sundan Xiaomi takipçilerini üzecek açıklama geldi. CEO, bu sene Mi Mix model akıllı telefon gelmeyeceğini söyledi.

Zaman:

Tarih:

Xiaomi'den Üzücü Haber: Bu Sene Mi Mix Gelmeyecek

Dünyanın en büyük teknoloji şirketlerinden biri olan Çin merkezli akıllı telefon üreticisi Xiaomi‘nin CEO’su Lei Jun, takipçilerini oldukça üzebilecek bir açıklamada bulundu. Xiaomi’nin en sevilen modellerinden biri olan ve oldukça iyi bir satış başarısı yakalayan Mi Mix modeli, açıklamalara göre bu sene yeni bir ürünle karşımıza çıkmayacak.

Xiaomi’nin en dikkat çeken modellerinden Mi Mix, oldukça büyük boyutlardaki ekranıyla dikkat çekiyor. Piyasadaki diğer akıllı telefon modellerinden çok daha farklı bir tasarıma sahip olan Mi Mix, son olarak sınırlı sayıda üretilen Mi Mix Alpha modeliyle karşımıza çıkmıştı. Mi Mix 4 yerine çıkarılan bu model, oldukça dikkat çekti. Hemen üstte de dediğimiz gibi çok büyük bir ekrana sahip olan cihaz, neredeyse 0 çerçeve ile karşımıza çıkıyordu.

Fakat cihazın hem maliyetli olması, hem de sınırlı sayıda üretilmesi, ürünün çok kişiye ulaşmamasına sebep oldu. Geçtiğimiz yıl yaptığı açıklamalarda bu modelin daha fazla üretileceğini açıklayan Xiaomi, bu planı iptal etmiş gibi görünüyor. Xiaomi CEO’sunun açıklamalarına bakıldığında hem Mi Mix Alpha modeli, hem de yeni bir Xiaomi Mi Mix modeli bu yıl karşımıza çıkmayacak.

Benzer içerik:  iPhone 12 Pro Max'in Ekran Görüntüleri Paylaşıldı: İşte Bazı Özellikleri
Xiaomi'den Üzücü Haber: Bu Sene Mi Mix Gelmeyecek Çin merkezli teknoloji devi Xiaomi'nin CEO'sundan Xiaomi takipçilerini üzecek açıklama geldi. CEO, bu sene Mi Mix model akıllı telefon gelmeyeceğini söyledi.

Diğer akıllı telefonların yanı sıra, deneysel bir ürün olarak karşımıza çıkan Mi Mix için belki de üretim aşamasında sıkıntılar yaşanıyor olabilir. Milyonlarca kişinin merakla beklediği Mi Mix modeli bu yıl için çıkmayacak olsa da, belki de ilerleyen yıllarda bu modelleri daha çok görebiliriz.

Dilerseniz güncel teknoloji haberlerine göz atmak için Kitle‘yi ziyaret edebilir, yeni haberlerimizden anında bildirim almak için ücretsiz olarak web sitemize abone olabilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir