Connect with us


Teknoloji Haberleri

Xiaomi’den Apple’a Dikkat Çeken “Kutu İçeriği” Göndermesi

Çin merkezli teknoloji devi Xiaomi, iPhone 12 kutusunda şarj kutusu bulundurmayan Apple’a karşı dikkat çeken bir kutu içeriği göndermesi yaptı.

Zaman:

Tarih:

Xiaomi'den Apple'a Dikkat Çeken "Kutu İçeriği" Göndermesi

Dünyanın en büyük teknoloji şirketlerinden biri olan Xiaomi, bir süredir Apple‘ın kutuya şarj cihazı ve kulaklık koymaması sebebiyle Apple’ı hedef alan bazı ifadeler paylaşıyor. Apple’a dikkat çeken göndermelerde bulunan Çin merkezli teknoloji şirketi Xiaomi, geçtiğimiz günlerde düzenlediği etkinlikte Apple’a “kutu içeriği” göndermesi yaparken, şimdi de sosyal medyadan bir gönderme yaptı.

Uzun bir süredir büyük bir merakla beklenen iPhone 12 serisi, nihayet dün düzenlenen High Speed etkinliğinde resmi olarak tanıtıldı. Tanıtımla birlikte uzun zamandır ortaya atılan iddialar da resmi olarak doğrulanmış oldu. iPhone 12 kutularında şarj cihazı bulundurmayacağı bilinen Apple, aynı zamanda kutu içerisinde şarj cihazıyla birlikte kulaklık da bulundurmama kararı almıştı.

Apple’ın oldukça çok tartışılan bu kararı, Apple’ı diğer teknoloji şirketlerinin diline düşürdü. Tüketiciler Apple’ın bu yaptığını doğru bulmazken, Xiaomi de Apple’ın “kutu içeriği” olayını ti’ye aldı. Daha önce düzenlediği etkinlikte de “şarj cihazı dahil” şeklinde bir ifade kullanarak Apple’ı ti’ye alan Xiaomi, dün düzenlenen etkinliğin ardından sosyal medya üzerinden bir paylaşım daha yaptı.

Benzer içerik:  Twitter, Üyelerin Tepkisiyle Hesap Silme İşlemini Durdurdu

Korkmayın, Hiçbir Şeyi Kutunun Dışında Bırakmadık

Xiaomi'den Apple'a Dikkat Çeken "Kutu İçeriği" Göndermesi Çin merkezli teknoloji devi Xiaomi, iPhone 12 kutusunda şarj kutusu bulundurmayan Apple'a karşı dikkat çeken bir kutu içeriği göndermesi yaptı.

Çin merkezli teknoloji devi Xiaomi, Apple’ın iPhone 12 kutu içeriğini hedef alarak hemen yukarıda gördüğünüz paylaşımda bulundu. Xiaomi’nin resmi Twitter hesabından yapılan bu paylaşımda “Korkmayın, Mi 10T Pro kutusundan hiçbir şeyi eksik bırakmadık” ifadelerine yer verildi. Bununla birlikte paylaşıma eklenen videoda Xiaomi Mi 10T Pro kutusundan çıkan şarj cihazı da gösterildi.

Yorum Yap

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir