Xiaomi Watch Color Akıllı Kol Saati Tüm Özellikleri ve Fiyatı

 Xiaomi Watch Color Akıllı Kol Saati Tüm Özellikleri ve Fiyatı

Meraklıları tarafından beklenen akıllı kol saati Xiaomi Watch Color, satışa çıkmasının ardından tüm özellikleri ve fiyatı belli oldu.

454×454 AMOLED ekrana sahip olan akıllı kol saati, Xiaomi‘nin iddiasına göre tek şarjda tam 14 gün gidebiliyor. Ayrıca pil tasarrufu modunda tek şarj ile 22 gün boyunca kullanılabiliyor. İçerisinde bir çok özelliği barındıran Xiaomi Mi Watch Color, aynı zamanda suya dayanıklılık özelliğine de sahip. Uyku takibi yapabilen, kalp atışlarını dinleyen ve sağlığınızı takip eden akıllı kol saati, Bluetooth 5.0, NFC ve GPS gibi bir çok özelliği de içerisinde barındırıyor. Ayrıca nabız kontrolü gibi özellikleri sayesinde de sağlığınızı aktif olarak bu kol saati zerinden takip edebiliyorsunuz. NFC özelliği ile bir çok kredi kartı işlemini kol saatiniz ile temassız olarak gerçekleştirebiliyorsunuz.

[ilgiliMakale icerik_id=”3026″]

Sesli asistana da sahip olan akıllı kol saati, Wear OS yazılımı ve MIUI arayüzü ile bizlere sunuluyor. 420 mAh pili bulunan kol saatinin en büyük iddialarından biri ise hem su geçirmez olması hem de tek şarjda 14 günden fazla dayanabilmesi. Siyah, Gümüş ve Altın rengi seçenekleri bulunan akıllı kol saat’i şuanda sadece Çin’de satışa sunuldu.

İlgili İçerik  Apple Watch, Gelecekte Sizi Boğulmaktan Kurtarabilir

Xiaomi Watch Color Fiyatı

Xiaomi Watch Color Fiyatı
Xiaomi Watch Color Fiyatı

Xiaomi Mi Watch Color akıllı kol saatinin şuanda resmi satış fiyatı 115 dolar. Fakat Çin dışında hiçbir ülkede satılmıyor. İlerleyen zamanlarda tüm dünyaya sunulduğunda fiyatlandırmalar da bu şekilde olacaktır. Yani ülkemizde 690 TL + vergiler olarak satışa sunulabilecek.

Bir önceki yazımız olan Kesinlikle İzlemeniz Gereken Dünyanın En iyi 9 Savaş Filmi! başlıklı makalemizde Dünyanın En İyi Savaş Filmleri, En İyi Savaş Filmleri ve En İyi Tarih Filmleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın