Connect with us


Dünya'dan Haberler

Xiaomi Türkiye, Resmi Olarak Online Mağazasını Açtı

Xiaomi Türkiye, ülkemizdeki online mağazasını resmi olarak açtı. Online mağazada dikkat çeken birçok teknolojik Xiaomi ürününe yer verildi.

Zaman:

Tarih:

Xiaomi Türkiye, Resmi Olarak Online Mağazasını Açtı Xiaomi Türkiye, ülkemizdeki online mağazasını resmi olarak açtı. Online mağazada dikkat çeken birçok teknolojik Xiaomi ürününe yer verildi.

Dünyanın en büyük teknoloji şirketlerinden biri olan Çin merkezli Xiaomi, son yıllarda ülkemizdeki faaliyetlerini oldukça arttırdı. Oldukça büyük bir ürün yelpazesi bulunan teknoloji devi Xiaomi, özellikle ürettiği akıllı telefon modellerini ve akıllı bileklik modellerini ülkemizdeki milyonlarca kişiye ulaştırmayı başarmış durumda.

Tüm dünyada hızla büyüyen bir teknoloji şirketi olan Xiaomi, Türkiye‘de de oldukça popüler bir marka haline geldi ve bu sebeple Türkiye’ye yönelik projelerini arttırmaya karar verdi. Daha önce ülkemizde birçok Xiaomi mağazası açılırken, şimdi de online mağaza açıldı. Xiaomi, bugün resmi olarak Türkiye online mağazasının açılışını yaptı.

Oldukça geniş bir ürün yelpazesine sahip olan teknoloji devi Xiaomi, ülkemizde henüz birçok ürün modelini satışa sunmasa da, resmi olarak online mağazanın açılmasıyla birlikte birçok ürünün ülkemizde çok yakında satışa çıkacağı düşünülüyor. Şuan Xiaomi’nin Türkiye resmi online mağazasına baktığımızda oldukça dikkat çekici ürünler yer alıyor. Akıllı telefon modellerinden akıllı saatlere, bilgisayar aksesuarlarından kablosuz kulaklıklara, süpürgelerden mutfak ürünlerine pek çok ürünün bulunduğu Xiaomi Türkiye resmi online mağazası, şuandan itibaren erişilebilir halde.

Benzer içerik:  Apple Mac Pro 420 Bin TL Fiyatıyla Sosyal Medyada Viral Oldu

Xiaomi Türkiye Resmi Mağazası Açıldı

Xiaomi Türkiye, Resmi Olarak Online Mağazasını Açtı Xiaomi Türkiye, ülkemizdeki online mağazasını resmi olarak açtı. Online mağazada dikkat çeken birçok teknolojik Xiaomi ürününe yer verildi.

Mishoptr.com adresiyle açılan Xiaomi Türkiye resmi online mağazası üzerinden artık pek çok ürünün siparişini rahatlıkla verebiliyorsunuz. Resmi olarak Xiaomi tarafından gönderilecek olan birçok ürün, aynı zamanda Xiaomi resmi garantisiyle birlikte geliyor. Birçok ürün şuanda Xiaomi Türkiye resmi online mağazasında indirimli olarak satışa sunulurken, Xiaomi bünyesinde bulunan birçok dikkat çekici teknolojik ürüne bu siteden ulaşabiliyorsunuz.

Örneğin Xiaomi ve Redmi akıllı telefon modellerine bu siteden ulaşabilir, ayrıca Xiaomi’nin elektrikli scooter gibi ürünlerine de bu online mağaza üzerinden sahip olabilirsiniz. Dilerseniz buraya tıklayarak Xiaomi’nin resmi Türkiye online mağazasına gidebilirsiniz…

Yorum Yap

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir