Connect with us


Mobil Haberler

Xiaomi, Telefonlar İçin “Eskisini Getir, Yenisini Götür” Kampanyası Başlattı

Dünyanın en büyük teknoloji şirketlerinden biri olan Xiaomi, eski Xiaomi marka akıllı telefon sahipleri için eskisini getir yenisini götür kampanyasını başlattı.

Zaman:

Tarih:

Xiaomi, "Eskisini Getir, Yenisini Götür" Kampanyası Başlattı

Dünyanın en büyük teknoloji şirketlerinden biri olan Çin merkezli Xiaomi, ürettiği uygun fiyatlı ve oldukça iyi özelliklere sahip telefonları ile dünya çapında büyük bir ilgi çekiyor. Hali hazırda çok uygun fiyatlardan akıllı telefon satışı yapan Xiaomi, şimdi de eski telefonları bulunan kişiler için oldukça iyi bir kampanya düzenliyor.

Eski Xiaomi modeli telefona sahip kullanıcıları önemseyen Xiaomi, Cashify ile kurduğu ortaklık sayesinde eski Xiaomi kullanıcılarını sevindirecek. Xiaomi kullanıcıları, eski Xiaomi model akıllı telefonlarını Xiaomi Mi Home Store’a götürerek Exchange kampanyasından yararlanabilecek ve bu sayede indirimli bir şekilde telefon alabilecek.

Mi Home Store’a giden müşteriler, Cashify’nin ekibi tarafından eski akıllı telefonu için piyasa durumuna göre teklif alabilecek ve dilerse bu ücreti yeni bir telefon almak için kullanabilecek. Aynı zamanda dilerseniz Cashify, size o telefonun güncel durumuna göre ödeme yapabilecek. Yani eski telefonlarınızı yenilemeniz için oldukça güzel bir kampanya başlatıldı diyebiliriz. Şuan ülkemizde Xiaomi Mi Home Store bulunmuyor olsa da, covid-19 sürecinin ardından yakın bir zamanda ülkemize Mi Home Store’un geleceği düşünülüyor.

Benzer içerik:  Motorola Moto G9 Plus Tanıtıldı: Fiyatı ve Özellikleri
Xiaomi, Telefonlar İçin "Eskisini Getir, Yenisini Götür" Kampanyası Başlattı Dünyanın en büyük teknoloji şirketlerinden biri olan Xiaomi, eski Xiaomi marka akıllı telefon sahipleri için eskisini getir yenisini götür kampanyasını başlattı.

Ülkemizde de büyük bir kullanıcı kitlesi bulunan Xiaomi, son zamanlarda Türkiye’de de oldukça satılıyor. Bu sebeple Xiaomi Mi Home Store’u kısa bir zaman içerisinde de ülkemizde de görmemiz oldukça olası.

Dilerseniz güncel teknoloji haberlerine göz atmak için Kitle‘yi ziyaret edebilir, ücretsiz abone olarak yeni haberlerimizden anında bildirim alabilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir