Xiaomi Redmi 8 Serisinin Satış Rakamları Açıklandı

Dünyanın en iyi teknoloji şirketlerinden olan Xiaomi'nin Redmi 8 akıllı telefon serisinin satış rakamları resmi olarak açıklandı.
 Xiaomi Redmi 8 Serisinin Satış Rakamları Açıklandı

Çin merkezli dünyanın en büyük teknoloji şirketlerinden biri olan Xiaomi, oldukça dikkat çeken telefon modelleri Xiaomi Redmi 8 serisinin tüm satış rakamlarını açıkladı. Geçtiğimiz yılın sonlarında Redmi 8 modeli ile çıkış yaparak oldukça dikkat çeken, sonrasında Redmi 8 A, Redmi 8A Dual, Redmi 8A Pro modellerini de piyasaya süren Xiaomi, büyük bir ilgi toplamıştı.

Xiaomi, milyonlarca satan bu telefonların satış rakamını da çıkışından aylar sonra açıkladı. Uygun fiyatıyla tüm dünyadan ilgi çeken Redmi 8 serisi, diğer Redmi modelleri gibi milyonlarca satış rakamını aştı. Öyle ki Xiaomi Redmi 8A Pro modeli 92 dolar gibi çok iyi bir fiyat ile piyasaya sürülmüştü. Bu da yaklaşık 630 TL+vergiler gibi bir rakama denk geliyor.

Bu sebeple ucuzluğundan ve fiyat/performans durumundan dolayı Redmi 8 serisi tabii ki oldukça çok tercih ediliyor. Xiaomi’nin resmi açıklamalarına göre Xiaomi Redmi 8 modelleri bugüne kadar dünya genelinde 19 milyondan fazla sattı. Konu hakkında bazı açıklamalarda bulunan Xiaomi, bu satış rakamlarından memnun olduklarını da bildirdi.

İlgili İçerik  Xiaomi Mi 10 ve Mi 10 Pro Tanıtıldı - Fiyatı ve Özellikleri
Redmi 8 A, Redmi 8A Dual, Redmi 8A Pro

Bu satış rakamlarına ulaşmakta en büyük rolü ise cihazların fiyat etiketleri oynadı. Oldukça ucuz bir fiyat etiketine sahip olan Redmi 8A Pro modeli 92 dolar gibi çok ucuz bir fiyat etiketiyle satışa çıkarken, Redmi 8 ise 125 dolardan satışa sunuldu. Redmi 8A Dual modeli ise 90 dolar üzerinden satışa sunuldu. Son olarak Redmi 8A ise 91 dolar fiyat etiketiyle satışa sunulmuştu.

Telefon satışlarıyla dünya genelinde zirveye emin adımlarla ilerleyen Xiaomi, ilerleyen zamanlarda Xiaomi Redmi 9 serisini de piyasaya sunacak. Bakalım Xiaomi, aynı başarıyı Redmi 9 serisi ile yakalayabilecek mi…

Bir önceki yazımız olan Kısaca Haksız Rekabet Nedir - Cezaları Nelerdir? başlıklı makalemizde Haksız Rekabet Cezaları, Haksız Rekabet Nedir ve Kısaca Haksız Rekabet hakkında bilgiler verilmektedir.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın