Connect with us


Teknoloji Haberleri

Yeni Akıllı Saat Modeli Xiaomi Mi Watch Revolve Tanıtıldı: Fiyatı ve Özellikleri

Çin merkezli teknoloji devi Xiaomi, oldukça şık tasarıma sahip yeni akıllı saat modeli Xiaomi Mi Watch Revolve’u uygun denebilecek fiyat etiketiyle birlikte tanıttı.

Zaman:

Tarih:

Xiaomi Mi Watch Revolve Tanıtıldı: Fiyatı ve Özellikleri

Dünyanın en büyük teknoloji şirketlerinden biri olan Xiaomi, son zamanlarda akıllı saat pazarında oldukça iyi işler başarıyor. Oldukça iyi bir ürün yelpazesine sahip olan teknoloji devi Xiaomi, ürün yelpazesine yeni akıllı saat modeli Mi Watch Revolve‘u da ekledi. Oldukça şık tasarımıyla dikkat çeken akıllı saat modeli Mi Watch Revolve, yüksek olmayan bir fiyat etiketiyle tüketicilerin karşısına çıkıyor.

Bugün yeni bir etkinlik düzenleyen Çin merkezli teknoloji devi Xiaomi, ürün yelpazesine yeni akıllı saat modeli Mi Watch Revolve’u ekledi. Yuvarlak bir tasarıma sahip olan yeni akıllı saat modeli, aslında Mi Watch Color modelinin biraz daha değiştirilmiş hali olarak karşımıza çıkıyor. 1.39 inç boyutunda AMOLED ekrana sahip olan akıllı saat modeli Mi Watch Revolve, Corning Gorilla 3 koruması sayesinde dayanıklı bir ekrana sahip.

450 mAh gücünde bir pile sahip olan yeni akıllı saat modeli Mi Watch Revolve, açıklamalara göre 14 güne kadar tek şarjla dayanabiliyor. Böylelikle bu akıllı saat modelini şarj sorunu olmadan rahatlıkla kullanabiliyorsunuz. 5 farklı kayış rengi seçeneği bulunan akıllı saat modeli Mi Watch Revolve, 10 farklı spor aktivite takibi desteğine de sahip. Böylelikle spor aktivitelerini de bu akıllı saat ile rahatlıkla takip edebiliyorsunuz.

Yeni Akıllı Saat Modeli Xiaomi Mi Watch Revolve Tanıtıldı: Fiyatı ve Özellikleri Çin merkezli teknoloji devi Xiaomi, oldukça şık tasarıma sahip yeni akıllı saat modeli Xiaomi Mi Watch Revolve'u uygun denebilecek fiyat etiketiyle birlikte tanıttı.

Bunlarla da sınırlı olmayan akıllı saat modeli, diğer birçok akıllı saat modelinde de olduğu gibi adımsayar, uyku takibi gibi birçok klasik özelliği de içerisinde bulunduruyor. 5 ATM‘ye kadar suya dayanıklı olduğu belirtilen yeni akıllı saat modeli Mi Watch Revolve, Bluetooth 5.0 desteğiyle karşımıza çıkıyor. Bu sayede akıllı saatinizi telefonunuza rahatlıkla bağlayabiliyor ve çağrı alabiliyorsunuz.

Benzer içerik:  Samsung Galaxy Watch 3 Tanıtıldı: Fiyatı ve Özellikleri

Ayrıca yine telefonunuza bağlanabildiğiniz bu akıllı saat, telefona gelen bildirimleri de sizlere iletebiliyor. Stres seviyesi ölçümü ve kalp atışı ölçümü gibi özelliklere de sahip olan cihaz, 100’ü aşkın ekran arayüzüyle birlikte karşımıza çıkıyor. Bu sayede cihazın ekran tasarımını da dilediğiniz şekilde ayarlayabiliyorsunuz. Diğer bir yandan cihaz, 150 dakikada tam şarj edilebiliyor. Dilerseniz hemen aşağıdan Xiaomi Mi Watch Revolve fiyatına da göz atabilirsiniz.

Xiaomi Mi Watch Revolve Fiyatı

Yeni Akıllı Saat Modeli Xiaomi Mi Watch Revolve Tanıtıldı: Fiyatı ve Özellikleri Çin merkezli teknoloji devi Xiaomi, oldukça şık tasarıma sahip yeni akıllı saat modeli Xiaomi Mi Watch Revolve'u uygun denebilecek fiyat etiketiyle birlikte tanıttı.

6 Ekim tarihi itibarıyla Amazon2da satışa sunulacak olan yeni akıllı saat modeli Mi Watch Revolve, 150 dolarlık fiyat etiketiyle tüketicilerin karşısına çıkacak. Güncel kur üzerinden baktığımızda bu da yaklaşık olarak 1.175 TL+vergiler olarak karşımıza çıkıyor.

Yorum Yap

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir