Connect with us


Teknoloji Haberleri

Xiaomi’nin Yeni Akıllı Saati Mi Watch Tanıtıldı: Fiyatı ve Özellikleri

Dünyanın en büyük teknoloji şirketlerinden biri olan Xiaomi, yeni saat modeli Mi Watch’u tanıttı. Cihazın tasarımı ve özellikleri oldukça dikkat çekecek gibi görünüyor.

Zaman:

Tarih:

Xiaomi Mi Watch Tanıtıldı: Fiyatı ve Özellikleri

Dünyanın en büyük teknoloji şirketlerinden biri olan Xiaomi, son günlerde tanıttığı birçok ürünle teknoloji meraklılarının en gözde markası haline geliyor. Bugün yaptığı etkinlikte amiral gemisi katili akıllı telefon modelleri Mi 10T ve Mi 10T Pro, ve daha uygun fiyatlı Mi 10T Lite modelini tanıtan Xiaomi, bununla birlikte bir de merakla beklenen yeni akıllı saat modeli Xiaomi Mi Watch‘u tanıttı.

Özellikle akıllı telefon modelleriyle tüm dünyada büyük bir ilgi çeken teknoloji şirketi Xiaomi, son zamanlarda akıllı bileklik ve akıllı saat modelleriyle de büyük bir başarı yakalıyor. Özellikle ülkemizde akıllı saatleriyle de dikkat çeken Xiaomi, Mi Watch Revolve modelinin ardından şimdi de Mi Watch modelini karşımıza çıkardı.

Cihaza ilk olarak baktığımızda yuvarlak ekranıyla karşımıza çıkarken, oldukça şık tasarımıyla bizleri karşılıyor. 1.39 inç boyutundaki AMOLED ekranıyla karşımıza çıkan yeni akıllı saat modeli Xiaomi Mi Watch, oldukça iyi özelliklere sahip bir akıllı saat modeli olarak karşımıza çıkıyor. Cihazın 420 mAh değerinde oldukça güçlü bir pili bulunurken, normal kullanımda bu batarya tek şarjda 16 güne kadar gidebiliyor. 32 gram ağırlığı bulunan Mi Watch, Bluetooth 5.0, Android ve iOS uyumluluğu, Amazon Alexa sesli kontrol gibi özellikleriyle birlikte karşımıza çıkıyor.

Benzer içerik:  Bankalara E-Posta Yasağı Getiriliyor
Xiaomi Mi Watch Tanıtıldı: Fiyatı ve Özellikleri

5 ATM‘ye kadar suya dayanıklı olan akıllı saat modeli Xiaomi Mi Watch, nabız ölçme, adım sayar, stres ölçme, ortam ışığını tespit etme ve hava basıncı sensörü gibi özellikleriyle karşımıza çıkıyor. Klasik akıllı saatlerde bulunan tüm özelliklere sahip olan akıllı saat modeli Xiaomi Mi Watch, 100’den fazla ekran tasarımıyla bizlere sunuluyor. Böylelikle dilediğini arayüzü Mi Watch saatinizde kullanabiliyorsunuz.

Dilerseniz hemen aşağıdan cihazın fiyat etiketine de göz atabilirsiniz.

Xiaomi Mi Watch Fiyatı

Xiaomi'nin Yeni Akıllı Saati Mi Watch Tanıtıldı: Fiyatı ve Özellikleri Dünyanın en büyük teknoloji şirketlerinden biri olan Xiaomi, yeni saat modeli Mi Watch'u tanıttı. Cihazın tasarımı ve özellikleri oldukça dikkat çekecek gibi görünüyor.

Xiaomi’nin yeni akıllı saat modeli Mi Watch, 99 Pound‘luk fiyat etiketiyle satışa sunuluyor. Güncel kur üzerinden bunu Türk Lirasına çevirdiğimizde yaklaşık olarak 1.000 TL+vergiler olarak karşımıza çıkıyor.

Yorum Yap

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir