Connect with us


Teknoloji Haberleri

Xiaomi, 82 inç 8K ve 5G Destekli Televizyonunu Tanıttı: Mi TV Master 82 Extreme Edition

Çin merkezli dev teknoloji şirketi Xiaomi, yine fazlasıyla dikkat çeken yeni televizyon modeliyle, 82 inçlik 8K 5G Mi TV Master Extreme Edition ile karşımıza çıktı.

Zaman:

Tarih:

Xiaomi Mi TV Master 82 Extreme Edition Tanıtıldı

Dünyanın en büyük teknoloji şirketlerinden biri olan Çin merkezli Xiaomi, son zamanlarda televizyon pazarında da fazlasıyla iyi işler başarıyor. Özellikle haberimizde aktardığımız gibi geçtiğimiz zamanlarda saydam akıllı televizyon modeliyle büyük bir dikkat çeken ve saniyeler içerisinde bu televizyonun stoklarını sıfırlayan Xiaomi, bu başarısını yeni akıllı televizyonlarıyla sürdürmek için hızla yeni projelere başladı.

Tüketicilerin büyük dikkatini çeken ve özellikle teknoloji meraklılarının ilgi odağı haline gelen Xiaomi, şaşırtan özellikleriyle ve oldukça şık tasarımıyla duyuruldu. Mi TV Master Extreme adıyla duyurulan yeni akıllı televizyon modeli, yenilikçi özelikleriyle büyük dikkat çekiyor. 82 inç boyutunda ekrana sahip olan yeni akıllı televizyon modeli Xiaomi Mi TV Master Extreme, 8K görüntüye ve 5G desteğine sahip.

Evet, Çin merkezli teknoloji devi Xiaomi, yeni akıllı televizyon modeli Mi TV Master Extreme’de 5G desteği bulunduruyor. Geçtiğimiz zamanlarda dünyanın ilk sayda televizyonunu satışa çıkartan Xiaomi, şimdi de dünyanın ilk 5G özellikli akıllı televizyonunu satışa çıkarıyor. 82 inç, 208 cm boyutundaki ekranı için mini LED panel kullanılan Mi TV Master Extreme, 120hz değerinde bir ekran tazeleme hızına sahip. Bu sayede görüntüleri fazlasıyla net ve kaliteli bir şekilde görüntüleyebiliyorsunuz.

Benzer içerik:  Twitter, Netflix ve WhatsApp'ta Erişim Sorunu Yaşanıyor
Xiaomi, 82 inç 8K ve 5G Destekli Televizyonunu Tanıttı: Mi TV Master 82 Extreme Edition Çin merkezli dev teknoloji şirketi Xiaomi, yine fazlasıyla dikkat çeken yeni televizyon modeliyle, 82 inçlik 8K 5G Mi TV Master Extreme Edition ile karşımıza çıktı.

Oldukça dikkat çeken bu akıllı televizyon modelinde Novatek 72685 işlemci kullanılırken, cihazın birçok yenilikçi özelliği de akıllı televizyon pazarında fark yaratacak nitelikte. 21 Ekim tarihinden itibaren Çin’de satışa çıkacak olan yeni akıllı TV modeli Mi TV Master Extreme Edition, 7.330 dolarlık fiyat etiketiyle tüketicinin karşısına çıkacak. Güncel kur ile bunu Türk Lirasına çevirdiğimizde 57.280 TL+vergiler olarak karşımıza çıktığını söyleyebiliriz.

Yorum Yap

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir