Connect with us


Teknoloji Haberleri

Xiaomi Mi Electric Scooter 1S Türkiye’de: İşte Fiyatı ve Özellikleri

Çin merkezli dev teknoloji şirketi Xiaomi’nin elektrikli scooter modeli Mi Electric Scooter 1S, sonunda ülkemize geldi. Ürünün Türkiye fiyatı belli oldu.

Zaman:

Tarih:

Xiaomi Mi Electric Scooter 1S Türkiye Fiyatı ve Özellikleri

Dünyanın en büyük teknoloji şirketlerinden biri olan ve son zamanlarda hızla yükselen Xiaomi, ülkemizde de oldukça sevilen bir marka haline geldi. Ülkemizde pek çok ürünü satışta olan Xiaomi’nin şimdi de elektrikli scooter modeli ülkemize giriş yapıyor. Şehir içi ulaşım için oldukça dikkat çeken Mi Electric Scooter 1S modeli, katlanabilir tasarımıyla da oldukça dikkat çekiyor.

Xiaomi’nin şık bir tasarıma sahip olan elektrikli scooter modeli Mi Electric Scooter 1S, geçtiğimiz zamanlarda tanıtılmıştı. Henüz tanıtılalı çok zaman geçmeyen elektrikli scooter modeli, kısa sürede ülkemize de giriş yapıyor. Şehir içerisinde oldukça rahat kullanılabilir olan Mi Electric Scooter 1S, katlanabilir olması sayesinde toplu taşıma araçlarına da rahatlıkla binilmesini sağlıyor.

250W gücünde bir motora sahip olan Xiaomi’nni elektrikli scooter modeli Mi Electric Scooter 1S, saatte 25 kilometreye kadar hız yapabiliyor. Diğer bir yandan bu elektrikli scooter’ın 30 kilometreye kadar menzile sahip olduğu söyleniyor. Yani maksimum kullanımda bu elektrikli scooter’ın 1 saat kadar dayanabileceğini söyleyebiliriz. 100 kiloya kadar taşıma kapasitesi bulunan bu elektrikli scooter, üzerinde küçük bir LCD ekran barındırıyor. Bu ekrandan kalan menzil ve hız gibi şeylere de göz atabiliyorsunuz.

Xiaomi Mi Electric Scooter 1S Türkiye'de: İşte Fiyatı ve Özellikleri Çin merkezli dev teknoloji şirketi Xiaomi'nin elektrikli scooter modeli Mi Electric Scooter 1S, sonunda ülkemize geldi. Ürünün Türkiye fiyatı belli oldu.

Yukarıda da gördüğünüz gibi kolay katlanabilir bir şekilde karşımıza çıkan Mi Electric Scooter 1S, sade ve şık bir tasarıma sahip diyebiliriz. Ayrıca bu üründe bulunan çift fren sistemi sayesinde güvenilir bir şekilde scooter kullanmanız sağlanıyor. Diğer bir yandan pnömatik lastiklere sahip olan bu model, bu sayede oldukça iyi bir yol tutuşuna sahip de diyebiliriz.

Benzer içerik:  Yeni Akıllı Saat Modeli Xiaomi Mi Watch Revolve Tanıtıldı: Fiyatı ve Özellikleri

Genel olarak baktığımızda bir scooter’dan bekleyebileceğimiz tüm özelliklere bizlere sunan Mi Electric Scooter 1S, yurt dışında 300 dolarlık fiyat etiketiyle geçtiğimiz zamanlarda satışa sunulmuştu. Aradan çok zaman geçmeden ürün ülkemize de geldi. Türkiye’nin dijital alışveriş sitelerinde ürün, oldukça iyi indirimlerle satışa sunuldu. İşte Xiaomi Mi Electric Scooter 1S Türkiye fiyatı…

Xiaomi Mi Electric Scooter 1S Türkiye Fiyatı

Xiaomi Mi Electric Scooter 1S Türkiye'de: İşte Fiyatı ve Özellikleri Çin merkezli dev teknoloji şirketi Xiaomi'nin elektrikli scooter modeli Mi Electric Scooter 1S, sonunda ülkemize geldi. Ürünün Türkiye fiyatı belli oldu.

Teknoloji devi Xiaomi’nin yeni scooter modeli Mi Electric Scooter 1S, ülkemizde resmi olarak satışa sunuldu. 5.099 TL’lik fiyat etiketiyle satışa sunulan ürün, Türkiye’nin bazı dijital alışveriş sitelerinde 3.999 TL’lik fiyat etiketiyle satışa sunuldu. Böyle bir scooter için ülkemizde 3.999 TL’lik fiyat etiketinin bulunmasının fazlasıyla uygun olduğunu söyleyebiliriz.

Yorum Yap

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir