Xiaomi Mi Band 5 Tanıtıldı: Fiyatı ve Özellikleri

Xiaomi'nin uygun fiyatlı yeni akıllı bilekliği Mi Band 5 tanıtıldı. Gelin ürünün fiyatı ve özelliklerine hep birlikte göz atalım...
 Xiaomi Mi Band 5 Tanıtıldı: Fiyatı ve Özellikleri

Dünyanın en büyük teknoloji şirketlerinden biri olan Xiaomi, yeni akıllı bilekliği Xiaomi Mi Band 5‘i oldukça uygun fiyatıyla ve ilgi çeken özellikleriyle tanıttı. İlk olarak Çin’de satışa sunulan Mi Band 5, ilerleyen zamanlarda diğer ülkelerde de satışa sunulacak.

1.2 inç boyutunda OLED ekrana sahip olan Xiaomi Mi Band 5, bir önceki model olan Mi Band 4 ile neredeyse tamamen aynı tasarıma sahip. Suya dayanıklılık özelliğiyle ve Bluetooth 5.0 desteğiyle ilgi çeken akıllı bileklik, telefonunuza kolaylıkla bağlanabiliyor. Bu sayede sağlık verilerinizi hem telefondan hem de bilekliğinizden kontrol edebiliyorsunuz.

Nabız ölçümü, uyku takibi, 11 farklı spor modu gibi pek çok özelliği ile karşımıza çıkan akıllı bileklik, manyetik girişi sayesinde kolaylıkla şarj edilebiliyor. Diğer bir yandan akıllı bilekliğin yüzü aşkın ekran teması bulunuyor. Bunlar da hemen aşağıda yer alan görsel’deki şekilde.

Xiaomi Mi Band 5 Temaları

Dilerseniz hemen aşağıdan Xiaomi Mi Band 5’in fiyatı ve özelliklerine göz atabilirsiniz.

İlgili İçerik  Apple Sanal Gerçeklik Firması NextVR'ı Satın Aldı

Xiaomi Mi Band 5 Özellikleri

Xiaomi Mi Band 5 Özellikleri
  • Ekran boyutu: 1.2 inç OLED
  • Manyetik şarj: Kordonu çıkarmadan şarj edebilirsiniz.
  • 100’den fazla saat teması
  • 11 farklı spor modu
  • Suya karşı dayanıklılık: 30 dakika boyunca
  • Bluetooth 5.0
  • Kamera kontrolü için deklanşör görevi
  • Ortalama 14 gün pil ömrü

Xiaomi Mi Band 5 Fiyatı

Xiaomi Mi Band 5 Fiyatı

Xiaomi’nin dikkat çeken akıllı bileklik modeli Mi Band 5, şuanlık sadece Çin’de satılıyor ve diğer ülkelerde piyasaya sürüleceği tarih net olarak bilinmiyor. 2 farklı opsiyon olarak satılan ürünün Çin’deki satış fiyatına baktığımızda, NFC özelliği olmayan opsiyon 27 dolar olarak karşımıza çıkıyor. Bu da yaklaşık 180 TL+vergiler olarak karşımıza çıkıyor. Diğer bir yandan NFC’li versiyonun fiyatı ise 32 dolar olarak belirlenmiş. Bu da 220 TL+vergiler olarak karşımıza çıkıyor.

Bir önceki yazımız olan Xiaomi Redmi 9 Tanıtıldı: Fiyatı ve Özellikleri başlıklı makalemizde Akıllı Telefon, Redmi ve Redmi 9 hakkında bilgiler verilmektedir.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın