Connect with us


Video Haberler

Microsoft, Oldukça İyi Düşünülmüş Xbox Series X ve S Reklamını Televizyonlarda Yayınladı

Merakla beklenen yeni nesil oyun konsolu Xbox Series X ve Series S için oldukça iyi düşünülmüş bir reklam hazırlayan Microsoft, reklamı televizyonlarda yayınladı.

Zaman:

Tarih:

Microsoft, Oldukça İyi Düşünülmüş Xbox Series X ve S Reklamını Televizyonlarda Yayınladı Merakla beklenen yeni nesil oyun konsolu Xbox Series X ve Series S için oldukça iyi düşünülmüş bir reklam hazırlayan Microsoft, reklamı televizyonlarda yayınladı.

Dünyanın en büyük teknoloji şirketlerinden biri olan Microsoft, son zamanlarda oyun dünyasına yönelik çalışmalarıyla çok büyük bir dikkat çekiyor. Oyun dünyasının gelişen teknolojisiyle birlikte oyuncuların karşısına çok iyi ürünlerle çıkan yazılım şirketi Microsoft, çatısı altında bulundurduğu oyun şirketi Xbox ile oldukça iyi işlere imza atıyor.

Bugüne kadar oyun dünyasının en sevilen oyun konsollarından biri olan Xbox’ı geliştirmeye devam eden Microsoft, geçtiğimiz zamanlarda Flight Simulator adlı oyunuyla oyun dünyasının büyük dikkatini çekmişti. Oyun dünyasına büyük ilgi duyan teknoloji şirketi Microsoft, oyun konsolu pazarında da büyük bir paya sahip. Bugüne dek birçok konsol ile karşımıza çıkan şirket, şimdi de yeni nesil konsoluyla karşımıza çıkmaya hazırlanıyor.

En büyük rakibi Sony’nin PlayStation 5 oyun konsolu ile aynı zamanlarda çıkış yapacak olan yeni nesil oyun konsolu Xbox Series X ve Xbox Series S, PlayStation ürünlerine göre daha az dikkat çekse de, son yıllarda yapılan geliştirmeler ve Microsoft’un çatısı altında bulunan çok sayıda oyun şirketleri sayesinde Xbox da bu pazarda iyi bir gelişme sağladı.

Benzer içerik:  Uçan Otomobiller İçin 2. Devre: İnsanlı Testler Başladı
Microsoft, Oldukça İyi Düşünülmüş Xbox Series X ve S Reklamını Televizyonlarda Yayınladı Merakla beklenen yeni nesil oyun konsolu Xbox Series X ve Series S için oldukça iyi düşünülmüş bir reklam hazırlayan Microsoft, reklamı televizyonlarda yayınladı.

Her geçen yıl oyun dünyasının gelişen teknolojisine ayak uyduran Xbox, oyuncuların karşısına bu sefer hiç olmadığı kadar iyi bir oyun konsoluyla çıkmaya hazırlanıyor. Çok daha iyi teknolojilere sahip olan yeni nesil oyun konsolu Xbox Series X, oyuncuların çok daha gerçekçi oyunlar oynamasını ve oyunların oyuncuları çok daha fazla içine çekmesini sağlayacak.

Bu konuyu herkese anlatmak isteyen, oldukça iyi bir reklam filmi yayınladı. Oyunların gerçekçiliğini konu alan ve oyuncuları adeta içerisine çektiğine değinen reklam filmi, oldukça dikkat çekiyor. Microsoft’un Xbox Series X ve Xbox Series S’i tanıtmak adına televizyonda yayınladığı ilk reklam videosunu dilerseniz hemen aşağıdan seyredebilirsiniz.

Xbox Series X ve S Reklam Filmi

Yorum Yap

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir