Connect with us


Teknoloji Haberleri

Xbox Series X, 1.000 TL İndirimle Ön Satışa Sunuldu

Microsoft’un yeni nesil oyun konsolu Xbox Series X, 1.000 TL’lik indirimle Vatan Bilgisayar’da ön siparişe açıldı.

Zaman:

Tarih:

Xbox Series X, 1.000 TL İndirimle Ön Satışa Sunuldu Microsoft'un yeni nesil oyun konsolu Xbox Series X, 1.000 TL'lik indirimle Vatan Bilgisayar'da ön siparişe açıldı.

Microsoft‘un yeni nesil oyun konsolu Xbox Series X, çok yakında ülkemizdeki ve dünya genelindeki tüm oyuncularla buluşacak. Milyonlarca oyuncunun heyecanla beklediği yeni nesil oyun konsolu Xbox Series X, 10 Kasım tarihinden itibaren oyuncularla buluşacak. Yeni nesil oyun konsolu Xbox Series X, 9.299 TL‘lik fiyat etiketiyle satışa çıkacak olsa da, ön sipariş veren oyuncular için 1.000 TL’lik indirim uygulanacak.

Birçoğunuzun da bildiği gibi Xbox Series X oyun konsolunun fiyatı geçtiğimiz zamanlarda açıklanmıştı. 9.299 TL resmi fiyat etiketiyle karşımıza çıkan oyun konsolu Xbox Series X, PlayStation 5 oyun konsoluna göre 1.000 TL daha pahalı olarak karşımıza çıkıyordu. 2 oyun konsolunun da yurt dışı fiyat etiketi 499 Euro olsa da, ülkemizde 1.000 TL fark ile satışa sunulacağı duyurulmuştu.

PlayStaton 5’in resmi fiyat etiketi 8.299 TL belirlenirken, Xbox Series X’in fiyatı da 9.299 TL olarak belirlendi. Microsoft’un yeni nesil oyun konsolunu ön siparişe açan Vatan Bilgisayar, konsolun ön sipariş fiyatı için 8.299 TL’lik fiyat etiketi belirlendi. Yani Vatan Bilgisayar’dan ön sipariş ile oyun konsolu almak isteyen kişiler, Xbox Series X’e PS5 ile aynı fiyat etiketiyle sahip olabilecek.

Benzer içerik:  31 TL Değerindeki Oyun Quake III, Bir Süreliğine Ücretsiz Oldu
Xbox Series X, 1.000 TL İndirimle Ön Satışa Sunuldu Microsoft'un yeni nesil oyun konsolu Xbox Series X, 1.000 TL'lik indirimle Vatan Bilgisayar'da ön siparişe açıldı.

Xbox Series X oyun konsolu 8.299 TL fiyat etiketiyle Vatan Bilgisayar’da satışa sunulmuş olsa da, şuanda sipariş verirken bazı sorunlar meydana gelebiliyor. Bu sebeple şuanda stabil olarak 8.299 TL fiyat etiketiyle Vatan Bilgisayar üzerinden Xbox Series X siparişi verilemeyebiliyor. İlerleyen saatlerde bu sorunlar ortadan kalkarsa rahatlıkla 1.000 TL indirimle Xbox Series X siparişi verebilirsiniz.

Diğer bir yandan PlayStation 5 oyun konsolu da şuanda 8.299 TL ön sipariş fiyatıyla bazı mağazalarda satışa sunuluyor. Yan, 2 oyun konsolu da şuan için aynı fiyat etiketlerine sahip diyebiliriz…

Yorum Yap

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir