Connect with us


Dünya'dan Haberler

Xbox Series S’in Uygun Fiyatı Resmi Olarak Açıklandı

Oyun dünyasının en çok beklenen yeni oyun konsollarından biri olan Xbox Series S’in fiyatı ve çıkış tarihi Microsoft tarafından resmi olarak açıklandı.

Zaman:

Tarih:

Xbox Series S'in Fiyatı Belli Oldu: Fazlasıyla Uygun

Dünyanın en büyük şirketlerinden biri olan Microsoft tarafından geliştirilen, oyun dünyasının en sevilen oyun konsollarından olan Xbox, çok yakında yeni bir konsol modeli ile karşımıza çıkacak. Uzun bir süredir oyuncuların heyecanla beklediği yeni oyun konsolu modeli Xbox Series S‘in fiyatı, çıkış tarihi ve tasarımı, Xbox’ın resmi Twitter hesabı üzerinden yayınlandı. Konsolun fiyatının oldukça uygun olduğunu söyleyebiliriz.

Diğer bir yandan bahsetmek gerekirse, Microsoft’un yaptığı açıklamayla sadece Xbox Series S’in fiyatı da değil, en çok beklenen oyun konsolu modeli olan Xbox Series X fiyatı da belli oldu. Kasım ayında çıkış yapacağı bilinen oyun konsolu modelleri, şimdi daha detaylı bilgilerle karşımızda. Microsoft’un oyun dünyasında sunduğu en iyi ürünlerden biri olan ve milyonlarca oyuncunun gözdesi haline gelen Xbox oyun konsolu serisinin yeni konsolları, aslında ilk olarak 2019 yılında duyurulmuştu.

Project Scarlett ismiyle 2019 yılında duyurulan oyun konsolları, uzun bir süredir geliştiriliyordu ve Kasım 2020’de piyasaya sunulacağı söyleniyor. Aradan geçen 1 yılın ardından konsolun çıkışına 2 ay kaldı. Microsoft, yaptığı resmi açıklamalarla birlikte 2 oyun konsolu modelinin de 10 Kasım tarihinde tanıtılacağını söyledi. Oyun konsollarının 10 Kasım’da satışa çıkacağı bilgisiyle birlikte 2 konsolun da fiyatları resmi olarak açıklandı.

Xbox Series S ve Xbox Series X Fiyatı Açıklandı

Xbox Series S'in Uygun Fiyatı Resmi Olarak Açıklandı Oyun dünyasının en çok beklenen yeni oyun konsollarından biri olan Xbox Series S'in fiyatı ve çıkış tarihi Microsoft tarafından resmi olarak açıklandı.

Bugüne kadar piyasaya sürülen en küçük Xbox oyun konsolu olarak karşımıza çıkacak olan Xbox Series S, 299 Dolar fiyat etiketine sahip olacak. Oldukça uygun bir fiyat etiketiyle piyasaya çıkacağı belli olan oyun konsolunun fiyatını güncel kur üzerinden Türk Lirasına çevirdiğimizde, yaklaşık 2.240 TL+vergiler olarak karşımıza çıkıyor. Diğer bir yandan resmi açıklamalara göre Xbox Series X, oyuncuların beklediği fiyat etiketiyle satışa sunulacak.

Benzer içerik:  Kanadalı Bilim İnsanları, 80 Milyon Yıllık "Ölüm Meleği" Fosili Buldu

Uzun zamandır ortaya atılan iddialarda belirtilen 499 Dolar fiyat etiketi, Microsoft tarafından da yayınlanan açıklamayla doğrulanmış oldu. Xbox Series X, resmi açıklamalara göre 499 Dolar fiyat etiketiyle satışa sunulacak. Bunu da güncel kur üzerinden Türk Lirasına çevirdiğimizde yaklaşık olarak 3.730 TL+vergiler şeklinde bir fiyat etiketi karşımıza çıkıyor. İlerleyen zamanlarda yeni konsolun tüm özelliklerini de hep birlikte öğreneceğiz. Gelişmelerden haberdar olmak için kitle.net web sitemizi takipte kalın…

Xbox Series S'in Uygun Fiyatı Resmi Olarak Açıklandı Oyun dünyasının en çok beklenen yeni oyun konsollarından biri olan Xbox Series S'in fiyatı ve çıkış tarihi Microsoft tarafından resmi olarak açıklandı.

Yorum Yap

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir