Connect with us


Oyun Haberleri

Xbox Live Gold Eylül Ayı Ücretsiz Oyunları Belli Oldu (2020)

Xbox kullanıcılarına sunulan vazgeçilmez servislerden biri olan Xbox Live Gold, her ay olduğu gibi önümüzdeki ay ücretsiz olacak oyunları duyurdu.

Zaman:

Tarih:

Xbox Live Gold Eylül Ayı Ücretsiz Oyunları Belli Oldu (2020)

Xbox kullanıcıları için vazgeçilmez servislerden biri olan Xbox Live Gold, oyuncuların fazlasıyla sevdiği bir hizmet diyebiliriz. Xbox’da çok oyunculu oyun oynamak için gereken Xbox Live Gold, çok oyunculu oyunların dışında her ay oyunculara ücretsiz oyunlar da sunuyor. Xbox One ve Xbox 360 kullanıcılarına her ay sunulan ücretsiz oyun kampanyası kapsamında gelecek ay ücretsiz olacak oyunlar da belli oldu.

2020 Eylül ayında Xbox Live Gold aboneliği bulunan kişilere ücretsiz olarak sunulacak olan oyunlar listesinde yine her zamanki gibi 4 oyun bulunuyor. Bunlardan ikisi Xbox One oyunu olurken, diğer ikisi de Xbox 360’da oynanabilecek oyunlar. Fakat Xbox 360 için ücretsiz olarak yayınlanan ücretsiz 2 oyun, geriye dönük uyumlu olması sebebiyle Xbox One’da da oynanabiliyor. Yani hep olduğu gibi, Xbox One için 4 oyunun ücretsiz çıkış yapacağını söyleyebiliriz.

2020 Eylül ayında Xbox One için ücretsiz olan oyunlardan ilki, Massive Entertainment tarafından geliştirilen ve Ubisoft tarafından yayınlanan bir video oyunu olan Tom Clancy’s The Division. Oldukça sevilen bu video oyunu, önümüzdeki ay itibarıyla 1 ay boyunca Xbox Live Gold abonelerine ücretsiz olarak sunulacak. Diğer bir yandan Xbox One için sunulacak olan bir diğer ücretsiz oyun da King Art Games tarafından geliştirilen The Book of Unwritten Tales 2.

Benzer içerik:  PS Plus 2020 Eylül Ücretsiz Oyunları Açıklandı
Xbox Live Gold Eylül Ayı Ücretsiz Oyunları Belli Oldu (2020) Xbox kullanıcılarına sunulan vazgeçilmez servislerden biri olan Xbox Live Gold, her ay olduğu gibi önümüzdeki ay ücretsiz olacak oyunları duyurdu.

Xbox One tarafında oldukça dikkat çeken bu 2 oyun bulunurken, Xbox 360 tarafında da de Blob 2 ve Armed and Dangerous oyunlarının ücretsiz olduğunu görüyoruz. Bu oyunlar hem Xbox 360’da, hem de Xbox One’da oynanabiliyor. Geriye uyumlu olan bu oyunlar 2 konsolda da oynansa da, Xbox One oyunlarını Xbox 360’da oynayamazsınız.

Diğer bir yandan de Blob 2 adlı oyun 1 Eylül – 15 Eylül arası ücretsiz olurken, Tom Clancy’s The Division oyunu da 1 Eylül – 30 Eylül arası ücretsiz olacak. Ayrıca The Book of Unwritten Tales oyunu 16 Eylül – 15 Ekim tarihleri arasında, Armed and Dangerous oyunu da 16-30 Eylül tarihleri arasında ücretsiz olacak.

Dilerseniz güncel oyun ve teknoloji haberlerine göz atmak için Kitle‘yi ziyaret edebilir, ücretsiz abone olarak yeni haberlerimizden anında bildirim alabilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir