WWE’nin Sevilen Karakteri “The Undertaker” Emekliye Ayrıldı

Dünyanın en sevilen eğlence programlarından olan WWE'nin sevilen karakteri The Undertaker, emekliye ayrılarak WWE'yi bıraktığını açıkladı.
 WWE’nin Sevilen Karakteri “The Undertaker” Emekliye Ayrıldı

Dünyanın en çok izlenen profesyonel güreş programlarından biri olan WWE ve SmackDown‘ın sevilen güreşçilerinden biri olan The Undertaker (Cenazeci) lakaplı Mark William Calaway, WWE‘den emekliye ayrıldığını duyurdu. Milyonlarca kişinin severek izlediği güreşçilerden biri olan The Undertaker, maalesef artık WWE programlarında yer almayacak.

2,08 metre boyundaki ve 55 yaşındaki profesyonel dövüşçü, WWE’deki tarzı ve dövüş stili sebebiyle milyonlarca kişinin ilgisini çekmiş, WWE’nin en sevilen güreşçileri arasına girmeyi başarmıştı. WWE’yi bıraktığı ve emekliye ayrıldığı açıkça açıklanmamış olsa da, ünlü güreşçi The Undertaker’ın Twiter’da paylaştığı sözler onun emekliye ayrılacağını düşündürdü.

WWE’nin yayınlamış olduğu 13 dakikalık Undertaker: The Last Ride kısa belgeselinde açıklamalarda bulunan The Undertaker klakaplı ünlü profesyonel güreşçi Mark William Calaway, WWE güreşçisi AJ Styles ile son maçlarında galip gelmesi ve ardından motora binip oradan ayrılması hakkında şu açıklamalarda bulundu “Mükemmel bir andı. Her zaman bunları elde etmek zorunda değilsiniz. Bir kariyere mükemmel bir son verecek olsam, tam da orada olurdu.

WWE'nin Sevilen Karakteri "The Undertaker" Emekliye Ayrıldı

SmackDown gibi WWE programlarında John Cena, Vin Diesel gibi ünlü oyuncularla da güreşen ünlü dövüşçü Mark William Calaway, son bir maç için belki dönebileceğini belirtti. “Bu kovboyun gerçekten gitmesinin zamanı geldi. Ring dışında yapabileceğimden daha iyisini yapabilirim. Sonunda bunu kabul edebileceğim bir zamanda ve yerdeyim.” açıklamalarında bulunan ünlü güreşçi, bu sözleriyle de WWE’den ayrılacağının sinyallerini vermişti.

İlgili İçerik  Çin, Vahşi Hayvan Satışını Yasakladı

Ayrıca Undertaker lakaplı Mark William, dünya genelinde oldukça popüler olmalarına rağmen John Cena ve Dwayne Johnson ile bir film için anlaşma fırsatının olduğunu, fakat bunu kabul etmediğini açıklamıştı. Undertaker, konu hakkında “Benim için işe yaramıyor. WWE ve Güreş tamamen benim tutkum. Yatırım yaptığım ve kalbimi verdiğim yer burası.” şeklinde konuşmuştu.

Ünlü güreşçinin ayrıldığının haberleri ise dün yaptığı bir paylaşımdan sonra ortaya çıktı. The Undertaker (Cenazeci) lakabıyla tanınan ve oldukça sevilen profesyonel güreşçi, Twitter‘dan yaptığı paylaşımda “Yolun sonuna gelene kadar, yolun ne kadar sürdüğünü bilemezsin” paylaşımında bulundu. 55 yaşındaki ünlü güreşçi, büyük ihtimalle bu sözleriyle WWE’den emekliye ayrıldığını da onaylamış oldu…

Bir önceki yazımız olan Kısaca Haksız Rekabet Nedir - Cezaları Nelerdir? başlıklı makalemizde Haksız Rekabet Cezaları, Haksız Rekabet Nedir ve Kısaca Haksız Rekabet hakkında bilgiler verilmektedir.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın