Connect with us


Film Haberleri

Wonder Woman 1984, Yeni Fragmanıyla Karşımızda

Warner Bros’un en iddialı filmlerinden olan ve merakla beklenen devasa bütçeli Wonder Woman 1984, yepyeni bir fragman ile karşımıza çıktı.

Zaman:

Tarih:

Wonder Woman 1984, Yeni Fragmanıyla Karşımızda

Patty Jenkins tarafından yönetilen Warner Bros yapımı yılın en dikkat çeken filmlerinden biri olan Wonder Woman 1984, film dünyasında çok büyük bir yere sahip olabilecek gibi görünüyor. 175 milyon dolarlık devasa bir bütçeyle çekilen yeni Wonder Woman 1984, tüm dünyayı etkisi altına alan covid-19 salgını sebebiyle daha önce 2 kez ertelenmişti.

İlk olarak 5 Haziran tarihinde yayınlanması planlanan ve sonrasında covid-19 salgını sebebiyle 14 Ağustos‘a ertelenen Wonder Woman 1984, salgının bastırılamaması ve gittikçe artması sebebiyle haliyle sinemalarda gösterime giremedi. Daha sonra 2020 Ekim ayına ertelenen film, bir süredir durgun bir süreçteydi. 2 Ekim 2020‘ye ertelenen ve bu tarihte yayına gireceği söylenen Wonder Woman 1984, oldukça dikkat çeken 2. fragmanıyla karşımıza çıktı.

Başrollerini Gal Gadot, Chris Pine, Kristen Wiig, Pedro Pascal, Connie Nielsen ve Robin Wright’ın paylaştığı oldukça iddialı bir film olan Wonder Woman 1984, ilk filmiyle büyük bir başarı yakalamış ve gişede beklediği rakamları elde etmişti. Şimdi aynı başarıyı serinin yeni filmi Wonder Woman 1984’den bekleyen Warner Bros, eğer aksilik olmazsa DC Sinematik Evreni’nin 9. filmi olan bu film ile 2 Ekim 2020’de izleyicilerin karşısına çıkacak. Ekim ayı oldukça yakın olduğundan dolayı, her ne kadar istenmese de film 1 kez daha ertelenebilir.

Benzer içerik:  Hulk Gerçekmiş: Dwayne Johnson, Red Notice Filminin Çekimlerinde Porsche Taycan'a Sığmadı

Covid-19 salgını sebebiyle bu aylarda çıkış yapacak pek çok film, çok daha sornası için erteleme kararı almış ve salgının biteceği düşünülen tarihlere ertelenmişti. Aynı erteleme kararı Wonder Woman 1984 için alınır mı henüz bilinmiyor. İlerleyen zamanlarda gelişmeleri sizlere aktaracağız. Takipte kalın…

Dilerseniz hemen aşağıdan Wonder Woman 1984‘ün oldukça dikkat çeken yeni fragmanını seyredebilirsiniz.

Wonder Woman 1984 | Yeni Fragman

Dilerseniz güncel sinema/oyun/sanat/teknoloji haberleri için Kitle‘yi ziyaret edebilir, ücretsiz abone olarak yeni haberlerimizden anında bildirim alabilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir