Connect with us


Dünya'dan Haberler

Wonder Woman 1984, Covid-19 Sebebiyle 4. Kez Ertelendi

2020 yılının en çok beklenen filmlerinden biri olan Wonder Woman 1984 tekrardan ertelendi. Filmin yeni vizyon tarihi de belirlendi.

Zaman:

Tarih:

Wonder Woman 1984 Filmi Tekrar Ertelendi

Patty Jenkins yönetmenliğinde çekilen ve Warner Bros yapımı olan Wonder Woman 1984 filmi, birçoğunuzun da bildiği gibi daha önce birçok kez ertelenmişti. Covid-19 salgını sebebiyle sinemalarda yayınlanacağı günü kestiremeyen film, bir kez daha ertelendi. 175 milyon dolarlık bir bütçeyle yapılan bu film, 2020 yılının en çok beklenen filmlerinden olsa da böyle giderse 2021 yılına kalacak gibi görünüyor.

Bildiğiniz gibi Wonder Woman 1984, daha önce ilk olarak duyurulduğunda 5 Haziran tarihinde yayınlanacağı belirtilmiş ve heyecanlı bekleyiş başlamıştı. Fakat o aylarda tüm dünyada covid-19 salgını yüksek oranlarda olduğundan dolayı film de ertelenmişti. Bu sefer de 14 Ağustos’a ertelenen film, yine vizyona girememiş ve bir kez daha ertelenmişti. 14 Ağustos tarihinden son olarak ertelenen film, 2 Ekim’de vizyona girecekti.

Fakat covid-19 sürecinde hiçbir şey tam olarak kestirilemediğinden dolayı Wonder Woman 1984’ün vizyona giriş tarihi de tam olarak kestirilemedi. Daha önce 3 kez ertelenen film, şimdi de 4. kez ertelenmek zorunda kaldı. Daha önce 2 Ekim’de yayınlanması planlanan film, alınan yeni kararla birlikte 25 Aralık 2020’ye ertelendi. Yani aslında 2021’e çok da uzak denilemez.

Benzer içerik:  Netflix Ücretsiz Abonelik Kampanyası Yeniden Geldi
Wonder Woman 1984, Covid-19 Sebebiyle 4. Kez Ertelendi 2020 yılının en çok beklenen filmlerinden biri olan Wonder Woman 1984 tekrardan ertelendi. Filmin yeni vizyon tarihi de belirlendi.

Filmi bekleyenler için bu oldukça üzücü bir haber olsa da, filmin o tarihte de yayınlanacağı pek de kesin sayılmaz. Aslında 2019 sonlarında vizyona girmesi beklenen, daha sonra 5 Haziran tarihine atılan film, aslına bakacak olursak 5. kez ertelendi diyebiliriz. Bu sebeple filmin bu tarihte de yayınlanıp yayınlanamayacağını tam olarak kestiremiyoruz. Covid-19 salgını aynı şekilde devam eder ve sinemalara giden seyirci sayıları bu oranlarda seyrederse, bu filmin çıkış tarihi daha da uzayabilir. İlerleyen zamanlarda gelişmeleri hep birlikte göreceğiz. Kitle.net’i takipte kalın…

Yorum Yap

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir