Connect with us


Mobil Haberler

WhatsApp’ta “Sonsuza Dek Sessize Alma” Özelliği Yayınlandı

En çok kullanılan mobil mesajlaşma uygulaması WhatsApp, uzun bir süredir beklenen “sonsuza dek sessize alma” özelliğine nihayet kavuştu.

Zaman:

Tarih:

WhatsApp, Süresiz Sessize Alma Özelliğine Kavuştu

Dünyanın en çok kullanılan mesajlaşma uygulamalarından biri olan ve Facebook çatısı altında hizmet vermeye devam eden WhatsApp, milyonlarca kullanıcısının uzun bir zamandır beklediği “süresiz sessize alma” özelliğini nihayet resmi olarak yayınladı. Artık WhatsApp’ta dilediğiniz kişilerin mesajlarını saat seçmeden, süresiz bir şekilde sessize alabileceksiniz.

Birçoğunuzun da bileceği gibi dünyanın en çok kullanılan mesajlaşma uygulamaları arasında zirvede yer alan WhatsApp uygulaması, uzun zamandır kullanıcılara diledikleri kişiyi sessize alma özelliğini sunuyor. WhatsApp kullanıcıları, dilediklerini kişinin mesajlarını sessize alabilirken, sessize alma özelliği 8 saat, 1 hafta ve 1 yıl kullanılabiliyordu.

WhatsApp, bu özellikte değişime giderek 1 yıllık sessize alma özelliğini kaldırdı. Bunun yerine kullanıcıların diledikleri zaman kaldırabileceği, fakat kaldırmadıkları taktirde sonsuza dek aktif olacak olan sessize alma özelliğini duyurdu. Herkes için yayınlanan yeni güncelleme ile birlikte dünya çapında tüm WhatsApp kullanıcıları, yeni güncellemeyi yapmaları halinde süresiz olarak sessize alma özelliğinden yararlanabilecekler.

Benzer içerik:  PlayStation 5, Her Açıdan Görüntülendi | İşte Tasarımı
WhatsApp'ta "Sonsuza Dek Sessize Alma" Özelliği Yayınlandı En çok kullanılan mobil mesajlaşma uygulaması WhatsApp, uzun bir süredir beklenen "sonsuza dek sessize alma" özelliğine nihayet kavuştu.

2.20.201.9 sürümüyle birlikte tüm WhatsApp kullanıcılarına ulaşacak olan bu güncelleme, büyük ihtimalle şuanda tüm kullanıcıların telefonuna yüklenmedi. Bu özellik, telefonların modellerine göre gelecek olan güncellemeler ile, birkaç gün içerisinde tüm WhatsApp kullanıcılarına ulaşmış olacak. Ayrıca yeni güncellemeyle birlikte WhatsApp kullanıcıları, depolama yönetimi özelliğini de bizlere sunabilir.

Ortaya çıkan bilgilere göre depolama yönetimi özelliği de kullanıcıların WhatsApp ile ilgili detaylı depolama bilgilerine ulaşacağını gösteriyor. Eğer yeni güncelleme sizin telefonunuza yüklenmediyse, birkaç gün beklemeniz ve ardından güncellemeyi yapmanız gerekebilir. Böylelikle WhatsApp uygulamanızdaki 1 yıl özelliği süresiz olarak değiştirilecek.

Yorum Yap

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir