WhatsApp Silinen Mesajları Geri Getirme

 WhatsApp Silinen Mesajları Geri Getirme

Bu makalemizde WhatsApp’da size gelen, fakat karşı tarafın daha sonra sildiği mesajları nasıl görebileceğinizi ve geri getireceğinizi detaylı olarak anlatıyoruz. Adımları dikkatli bir şekilde okuyarak silinen mesajları başarılı bir şekilde geri getirmeyi öğrenebilirsiniz. Hadi makalemize geçelim.


İlginizi Çekebilir: WhatsApp ilk Mesaja Nasıl Çıkılır?

WhatsApp’da geçtiğimiz sene getirilen mesaj silme özelliği ile karşı tarafa gönderdiğiniz mesajları 1 saat 8 dakika 16 saniye içerisinde hem kendinizden hem karşı taraftan silebiliyorsunuz. Yani karşı taraf da size gönderdiği mesajları bu süre içerisinde silebiliyor. Bu durumda bu mesajları WhatsApp üzerinden görmeniz mümkün olmuyor.

Fakat bazı yollarla bu mesajları görmeniz mümkün. Bu yazımızda, hemen aşağıda sizlere “WhatsApp silinen mesajları görmek” için ne yapmanız gerektiğini anlatacağız. Unutmamanız gereken tek nokta, aşağıdaki adımları uygulamadan önce silinen mesajları göremezsin.

WhatsApp Silinen Mesajlar Nasıl Görülür


WhatsApp'dan Yılbaşı Rekoru Geldi

  1. Öncelikle buraya tıklayarak uygulamayı indirin.
  2. Daha sonra uygulamayı açın ve “Kabul Et” tıklayın.
  3. İleri tuşuna bastıktan sonra hangi uygulamalardaki mesajları kaydetmek istediğinizi seçin
  4. Etkinleştir butonları gelene kadar ileri tıklayın.
  5. Daha sonra 2 seçenekten de etkinleştirin.
İlgili İçerik  WhatsApp Kullanıcılara Kredi Vermek İçin Çalışıyor

İşte bu kadar basit. Daha sonra gelecek olan tüm mesajlar bu uygulama içerisine kaydolacak ve istediğiniz zaman erişebileceksiniz. Unutmayın, bu uygulamayı indirmeden önce gelen ve silinen mesajlara bu uygulama üzerinden ulaşamazsınız.

Ayrıca bu uygulama ile sadece silinen WhatsApp mesajlarını değil, Instagram mesajlarını ve bildirimlerini, Facebook’tan gelen tüm bildirimleri, veya diğer tüm uygulamalardan gelen her türlü bildirimi kaydedebilir ve görebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Kesinlikle İzlemeniz Gereken Dünyanın En iyi 9 Savaş Filmi! başlıklı makalemizde Dünyanın En İyi Savaş Filmleri, En İyi Savaş Filmleri ve En İyi Tarih Filmleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın