WhatsApp Güncelleniyor: Tarihe Gitme Özelliği

Mesajlaşma uygulaması WhatsApp, kullanıcıları sevindirecek özelliklerle güncelleniyor. İlgili güncellemeyle istediğiniz tarihteki mesajlaşmalara gidebileceksiniz.
 WhatsApp Güncelleniyor: Tarihe Gitme Özelliği

Dünyanın en çok kullanılan mesajlaşma platformlarından biri olan WhatSapp‘ın yeni güncellemesi ile birlikte karşımıza çıkacak olan özellikler, beta sürümünün yayınlanması ile birlikte ortaya çıktı. WhatsApp’ın dikkat çeken bir çok özelliği de bu beta sürümünden yayınlanan ekran görüntüleriyle belli oldu.

Bu güncellemede oldukça ilgi çekebilecek bir özelliği de sizlere aktarmak istedik. Yeni güncellemeyle en çok ilgi çeken “tarihteki mesaja gitme” özelliği, bir çok kullanıcının ilgisini çekiyor. Bildiğiniz gibi direkt WhatsApp üzerinden istediğiniz tarihteki mesajlara şuan ki sürümle gidemiyorsunuz. Web sitemizde yayınladığımız “WhatsApp İlk Mesaja Çıkma” başlıklı makalemizde anlatmış olduğumuz yöntemle ilk mesaja ve ilgili tarihteki gidebilseniz de, bu işlem direkt olarak WhatsApp uygulaması üzerinden tek tuşla yapılmıyordu.

Yeni çıkacak olan güncellemenin beta sürümünden yayınlanan ekran görüntüsüne bakılırsa, klavyenin üst bölümünde çıkacak olan “takvim” işareti ile istediğiniz tarihi seçebilecek ve o tarihteki yazışmaları okuyabileceksiniz.

WhatsApp Tarihe Gitme

Yukarıdaki görselde gördüğünüz ekran görüntüsü, WhatsApp’ın beta sürümünde test edilen yeni güncellemeden çekilmiş. Eğer bu güncelleme herkese sunulursa, sizler de artık tek tuşla istediğiniz tarihteki mesajlara gidebileceksiniz. Bu, WhatsApp’ın kullanışlı olması açısından oldukça önemli bir özellik. Diğer bir yandan yeni güncelleme ile gelecek özellikler sadece bununla sınırlı değil.

İlgili İçerik  Yolda Karşılaştığınız Kişileri Sosyal Medyada Bulmak!

Bildiğiniz gibi şuanda WhatsApp uygulamasına sadece 1 cihazdan giriş yapabiliyorsunuz. Aynı hesabı farklı hesaplardan açtığınızda otomatik olarak eskisinden çıkış yapıyor. Bu normalde kullanıcı güvenliği için yapılıyor olsa da, iddialara göre yeni güncelleme ile 2 cihazda aynı hesabı aktif olarak kullanabileceksiniz. İlerleyen günlerde yayınlanacak olan bu güncellemeyle ilgili gelişmeleri öğrenebilmek için “kitle.net” web sitemizi ve Instagram hesabımız “@kitlegram”ı takip etmeyi unutmayın…

Bir önceki yazımız olan Redmi Note 9 Türkiye Satış Fiyatı Belli Oldu (Özellikleri) başlıklı makalemizde Akıllı Telefon, Redmi ve Redmi Note hakkında bilgiler verilmektedir.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın