WhatsApp, Gruplara Görüntülü Konuşma Butonu Getirdi

 WhatsApp, Gruplara Görüntülü Konuşma Butonu Getirdi

Dünyanın en çok kullanılan mobil mesajlaşma uygulamalarından biri olan WhatsApp, grup konuşmalarına yeni bir özellik ekledi. Yeni gelecek olan güncelleme ile birlikte, grup konuşmalarında görüntülü sohbet başlatabileceğiniz bir buton yer alacak.


İlginizi Çekebilir: WhatsApp, İlk Mesaja Nasıl Çıkılır?

Facebook’un bünyesinde bulunan ve dünyanın en çok kullanılan mobil mesajlaşma uygulamalarından biri olan WhatsApp, önemli bir güncellemeye imza atıyor. Daha önce zahmetli olan ve bir çok kişi tarafından kullanımı bilinmeyen çoklu görüntülü konuşma özeliği, bu sefer tek tuş ile çalıştırılabilecke hale getirildi.

Bundan sonra WhatsApp’ta bulunan 4 kişilik veya daha az üyesi bulunan tüm gruplarda görüntülü konuşma butonu yer alacak. Dilerseniz tek tuşla grup olarak görüntülü konuşma başlatabileceksiniz. Ayrıca sadece görüntülü değil, sesli konuşma butonu da gruplarda bulunacak. Herhangi bir görüşme başlatıldığında, görüşmeyi onaylayan kişiler otomatik olarak grup görüşmesine katılacak.

İlgili İçerik  WhatsApp, Para Gönderme Özelliğini Yayınladı

WhatsApp’ın resmi Twitter hesabı üzerinden doğruladığı bu özellik, yakın zamanda tüm WhatsApp kullanıcıları tarafından kullanılabilir hale gelecek.

WhatsApp; “4 veya daha az kişinin bulunduğu gruplarda WhatsApp grup araması başlatmayı her zamankinden daha kolay bir hale getirdik. Grup sohbetinizdeki herkesle doğrudan bir görüşme başlatabilmek için video veya sesli arama simgesine dokunmanız yeterli.

Bir önceki yazımız olan Turkcell, Ücretsiz 340 Riot Point Dağıtıyor (League of Legends) başlıklı makalemizde League of Legends, Riot Point ve Riot Puanı hakkında bilgiler verilmektedir.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın