Connect with us


Dijital Haberler

Watch Dogs: Legion Çıkış Tarihi Belli Oldu: 10 Kasım

Oyun dünyasının en sevilen serilerinden olan Watch Dogs’un yeni oyunu Watch Dogs: Legion, resmi çıkış tarihiyle birlikte duyuruldu.

Zaman:

Tarih:

Watch Dogs: Legion Çıkış Tarihi Belli Oldu

Oyun dünyasının en sevilen video oyunu serilerinden biri olan Watch Dogs, ilk olarak 2014 yılında piyasaya sürülmüş ve daha sonra oyuncuların karşısına 2016 yılında Watch Dogs 2 oyunuyla çıkış yapmıştı. Açık dünyasıyla ve grafikleriyle oldukça dikkat çeken bir oyun olan Watch Dogs, kıs sürede oyun dünyasında oldukça iyi bir yer edinmişti. Oyunun bu kadar popüler olmasının bir diğer sebebi de, oyunun Ubisoft tarafından geliştirilmiş olması tabii ki.

Oyun dünyasının en önemli firmalarından biri olan ve bugüne kadar oyuncuların karşısına oldukça dikkat çeken pek çok oyun çıkartan Ubisoft, Watch Dogs oyunuyla da büyük ilgi çekmiş ve GTA serisine karşı iyi bir rakip olmuştu. GTA serisinin yakaladığı devasa başarıyı yakalayamadı tabii ki fakat, seri kendine özgü oynanışı ve grafikleriyle oyun dünyasında oldukça iyi bir yer edindi. 2 yılda 2 oyun ile oyuncuların karşısına çıkan oyun, 2016 yılında çıkış yapan Watch Dogs 2’nin ardından geçen 4 yıl içerisinde serinin yeni oyunu Watch Dogs: Legion‘u da hazırladı.

Açık dünya oyunları için oldukça kısa denebilecek bir süre içerisinde 2 oyunla karşımıza çıkan oyun, yine kısa bir sürenin ardından bir diğer oyunu Watch Dogs: Legion ile karşımıza çıkacak. Uzun bir süredir merakla beklenen Watch Dogs: Legion, resmi açıklamalara göre 10 Kasım tarihinde yayınlanacak. Birçoğunuzun da bileceği üzere Xbox Series X ve Series S, 10 Kasım tarihinde satışa sunulacak. Yani oyun konsolunun satışa çıkacağı tarih ile oyunun çıkış yapacağı tarih aynı olacak.

Benzer içerik:  Microsoft Flight Simulator 1982, Tarayıcı Oyunu Oldu
Watch Dogs: Legion Çıkış Tarihi Belli Oldu: 10 Kasım Oyun dünyasının en sevilen serilerinden olan Watch Dogs'un yeni oyunu Watch Dogs: Legion, resmi çıkış tarihiyle birlikte duyuruldu.

Diğer bir yandan oyun dünyasının merakla beklediği oyun konsolu Xbox Series S/X dışında diğer platformlarda da yayınlanacak olan Watch Dogs: Legion, diğer platformlarda daha yakın bir tarihte yayınlanacak. Açıklamalara göre PC için Epic Games Store‘da, PlayStation 4‘te, Xbox One‘da ve Stadia platformunda oyun 29 Ekim tarihinde çıkış yapacak.

Epic Games üzerinde şuanda ön satışta olan Watch Dogs: Legion’a dilerseniz hemen 269 TL‘lik ön sipariş fiyatıyla sahip olabilirsiniz. Dediğimiz gibi ön sipariş verdiğinizde oyuna 29 Ekim’de ulaşabileceksiniz. Oyunun Epic Games’te bulunan Gold Edition versiyonu da 449 TL fiyat etiketiyle satışa çıkıyor. Son olarak oyunun Epic Games üzerindeki Ultimate Edition versiyonu da 495 TL‘lik fiyat etiketiyle satışa çıkıyor. Oyunun sistem gereksinimleri ise şuan için belli değil. Watch Dogs: Legion hakkındaki tüm gelişmelerden haberdar olmak için kitle.net web sitemizi takipte kalın…

Yorum Yap

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir