Watch Dogs 2 Hediyeli Ubisoft Forward’a Nasıl Katılım Sağlanır?

Ubisoft'un ücretsiz Watch Dogs 2 hediyeli Ubisoft Forward etkinliği bugün başlıyor. Etkinliğe katılmak isteyenler için nasıl katılabileceğinizi bu makalemizde anlatıyoruz.
 Watch Dogs 2 Hediyeli Ubisoft Forward’a Nasıl Katılım Sağlanır?

NOT: Ubisoft Forward etkinliği bitti fakat Ubisoft, Watch Dogs 2’yi hala ücretsiz oalrak dağıtıyor. Dilerseniz buraya tıklayarak ilgili haberimize göz atabilir, Watch Dogs 2’ye ücretsiz sahip olabilirsiniz.

Dünyanın en büyük video oyunu üreticilerinden biri olan Ubisosft, bugün yapacağı etkinlikte Assasin’s Creed Valhalla gibi pek çok yapımı ve özel bilgileri oyuncuların bilgisine sunacak. Etkinlik içi oldukça dikkat çekici şeyler tanıtılacakken, bir de etkinliğe katılan kişilere ücretsiz olarak oyun hediye edilecek. 2 saat sürecek olan etkinliğe katılarak 269,00 TL değerindeki Watch Dogs 2‘ye ücretsiz olarak sahip olabileceksiniz.

Ubisoft’un resmi web sitesinde paylaşılan bilgilere göre etkinlik, birkaç saat sonra başlıyor. Türkiye saatine göre 21:30’da başlayacak olan Ubisoft Forward etkinliği kapsamında bir çok oyun tanıtılacak ve katılım sağlayanlara hediye verilecek. 2 saat sürecek olan etkinlikler 23:30’da sona erecek. Assasin’s Creed Valhalla oyununu merak eden ve ücretsiz olarak Watch Dogs 2’ye sahip olmak isteyen kişilerin bu etkinliğe kesinlikle katılmalarını öneriyoruz.

Etkinliğe katılmak ise oldukça basit. Ubisoft’un dijital ortamda yapacağı etkinliğe internet sitesi üzerinden veya pek çok platformdan ulaşabiliyorsunuz. Fakat Watch Dogs 2’ye ücretsiz sahip olmak isterseniz Ubisoft’un resmi etkinlik sayfası üzerinden etkinliğe katılmanız gerekiyor. Hemen aşağıda Ubisoft Forward’a nasıl katılabilirsiniz detaylı olarak anlatıyoruz. Dilerseniz hemen göz atabilirsiniz.

İlgili İçerik  PUBG Mobile Ne Kadar İnternet Harcıyor?

Ubisoft Forward Etkinliğine Nasıl Katılabilirim?

Ubisoft Forward Etkinliğine Nasıl Katılabilirim?
  • İlk olarak buraya tıklayarak etkinlik sayfasına gidin.
  • Daha sonra Ubisoft hesabınız varsa giriş yapın, yoksa kayıt olun.

İşte yapmanız gereken işlemler bu kadar basit. Bu işlemleri yaptıktan sonra etkinlik saatinin gelmesini bekleyin. Etkinlik saati gelince yukarıdaki bağlantıya tıklayarak hesabınıza giriş yapın ve etkinliği izleyin. Etkinlik, Türkiye saatine göre 21:30‘da başlayacak ve 23:30‘a kadar devam edecek. Bu süre içerisinde etkinliği izleyebilir ve Watch Dogs 2’ye ücretsiz sahip olabilirsiniz.

Ayrıca etkinlik kapsamında Ubisoft, pek çok oyun için devasa indirim kampanyası da yapacak. Yani Watch Dogs 2’ye ücretsiz sahip olmanın dışında %85’e varan indirimler ile pek çok oyuna da sahip olabileceksiniz.

Ubisoft Forward Etkinlik Tanıtımı

Bir önceki yazımız olan 22 Mayıs Bitcoin Pizza Günü | Tarihin İlk Bitcoin Alışverişi başlıklı makalemizde 10.000 Bitcoinlik Pizza, Bitcoin ve Bitcoin Pizza hakkında bilgiler verilmektedir.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın