Connect with us


Dizi İncelemeleri

Breaking Bad Dizisinin Walter White’ı, Covid-19’a Yakalanıp Yendiğini Açıkladı

Dünyaca ünlü Breaking Bad dizisinin Walter White olarak bilinen ünlü oyuncusu Bryan Cranston, corona virüsüne yakalandığını ve daha sonra yendiğini duyurdu.

Zaman:

Tarih:

Walter White, Covid-19'a Yakalanıp Yendiğini Açıkladı

Dünyanın en ünlü dizilerinden biri olan 2008 yapımlı Breaking Bad, dünya çapında milyonlarca kişinin ilgisini çekmeyi başarmış ve yıllarda izlenmeye devam etmişti. ABD Drama/Polisiye dizisi Breaking Bad, hem döneminde televizyonda, hem de şimdilerde Netflix‘de izlenme rekorları kırıyor.

Dün size aktardığımız haberimizde LAD Bible‘ın düzenlediği bir anket sonucu 21. yüzyılın en iyisi dizisi olarak seçilen Breaking Bad, henüz 1 gün önce bile ne kadar ilgi gördüğünü kanıtlamıştı. Çoğunuzun da bildiği gibi bu popüler dizide Walter White adında bir kimya profesörü rol alıyordu. Kanser olduğunu öğrenince ailesinin geçimini sağlayabilmesi ve geride para kalması için uyuşturucu işine giren Walter White, bizlere oldukça iyi bir dizi sunuyordu.

Milyonlarca kişinin Breaking Bad dizisindeki Walter White karakteri sayesinde sevdiği ünlü oyuncu Bryan Cranston, son günlerde dünyayı etkisi altına alan covid-19‘a yakalandığını belirtti. Fakat ünlü oyuncu, covid-19’a yakalandığını ve yeni iyileştiğini aktararak hayranlarını sevindirdi.

Breaking Bad Dizisinin Walter White’ı, Covid-19’a Yakalanıp Yendiğini Açıkladı Dünyaca ünlü Breaking Bad dizisinin Walter White olarak bilinen ünlü oyuncusu Bryan Cranston, corona virüsüne yakalandığını ve daha sonra yendiğini duyurdu.

Resmi Instagram hesabından açıklamalarda bulunan Bryan Cranston, “Virüs bulaştı. Evet. 150.000’den fazla Amerikalının öldüğü için göz korkutucu geliyor. Şanslı olanlardan biriydim. Hafif semptomlar. Dileklerimi sayıyorum; lanet maskeyi takmaya devam etmenizi, ellerinizi yıkamayı sürdürmenizi ve sosyal mesafeli olmanızı istiyorum. buna hakim olabiliriz. Ancak SADECE kuralları takip edersek.” ifadelerine yer verdi. Takipçilerini hem korkutan, hem de sevindiren Bryan Cranston, 2 buçuk dakikalık bir videoyu da hayranlarıyla paylaştı.

Benzer içerik:  Singapur: İstanbul'dan Gelen Yolcuda Coronavirüs Tespit Edildi

Başarılı bir operasyondan çıktığını belirten 1956 doğumlu Bryan Cranston, 64 yaşında olmasına rağmen covid-19’u başarıyla atlattığını belirtti. Diğer bir yandan tüm takipçilerini de maske takması, sosyal mesafeli kalması ve ellerini yıkaması konusunda uyardı. Corona virüsü, an itibarıyla ABD’de 2 milyon 200 bin kişide bulunuyor ve virüs sebebiyle resmi rakamlara göre 154.261 kişinin hayatını kaybettiği söyleniyor.

Dilerseniz güncel teknoloji haberleri için Kitle‘yi ziyaret edebilir ve ücretsiz abone olabilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sponsor

Güncel