Son dönemlerin oldukça ilgi çeken telefon üreticisi Vivo, devasa kameralı yeni telefonu Vivo X50 Pro'nun kamera videosunu yayınladı. X50 Pro, devasa kamerası ile dikkatleri üzerine çekiyor.

Vivo’nun üzerinde çalıştığı yeni model telefon Vivo X50 Pro ile ilgili bugün yayınlanan video oldukça ilgi çekiyor. Vivo tarafından resmi olarak yayınlanan bir video, Vivo X50 Pro’nun devasa kamerasını gözler önüne serdi. Vivo’nun arka kamerası, telefonun arka kasasının neredeyse yarısını kaplıyor. Ana arka kamera hariç başka sensörler de yine telefonun arka kasasında yer alıyor.

Yukarıdaki videodan da gördüğünüz üzere Vivo, bambaşka bir kamera konsepti ile karşımıza çıkıyor. Vivo tarafından 1 haziran tarihinde tanıtılacak olan 3 yeni model Vivo X50X50 Lite ve X50 Pro modelleri, bu modelin de özelliklerini detaylı olarak ortaya koyacak. Fakat şuanda yukarıdaki tanıtım videosu ile birlikte ortaya çıkan pek çok özellik bulunuyor.

Canavar Kameralı Vivo X50 Pro'nun Videosu Yayınlandı

Vivo X50 Pro’nun arka kamerası, bizlere görüntü sabitleme özelliği sunacak ve profesyonel videolar çekebilmemizi sağlayacak. Telefonun arka kamera sensörünün hareket edebilmesi sayesinde sabit videolar çekilebilecek ve titremeler, sallanmalar görünmeyecek. Ayrıca telefonun arka tarafında dev ana kamera hariç 3 sensör daha bulunuyor. Ayrıca cihazın 5X optik zoom ve 10X dijital zoom desteklediği söyleniyor.Telefonun ön kamera özellikleri veya diğer çeşitli donanım özellikleri hakkında henüz bir bilgi paylaşılmış değil.

İlgili İçerik  Netflix, Ekrana Yanlışlıkla Dokunmayı Engelliyor

Telefonun tüm özellikleri ve kameraların kaç MP olduğu gibi soruların cevapları henüz belli olmasa da, 1 Haziran’da hep birlikte göreceğiz. Güncel teknoloji haberlerini takip etmek isterseniz web sitemiz “kitle.net”i takibe alabilir, bizleri instagram hesabımız “@kitlegram” üzerinden de takip edebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Apple Arttırılmış Gerçeklik Gözlüğünün Fiyatı Sızdırıldı başlıklı makalemizde Apple, Apple Gözlük ve Arttırılmış Gerçeklik hakkında bilgiler verilmektedir.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın