Connect with us


Teknoloji Haberleri

Vivo’nun İlk Akıllı Saat Modeli Vivo Watch Tanıtıldı: Fiyatı ve Özellikleri

Çin merkezli teknoloji şirketi Vivo, ilk akıllı saat modeli Vivo Watch’ı oldukça iyi özellikleriyle ve fiyat etiketiyle birlikte tanıttı.

Zaman:

Tarih:

Vivo Watch Tanıtıldı: Fiyatı ve Özellikleri - Kitle

Çin merkezli elektronik şirketi BBK Electronics‘in çatısı altında hizmet veren teknoloji şirketi Vivo, son zamanlarda oldukça iyi bir gelişme kaydetti. Ürettiği akıllı telefon modelleriyle büyük bir dikkat çeken teknoloji şirketi Vivo, yeni ve ilk akıllı saat modeli Vivo Watch ile oldukça dikkat çekecek gibi görünüyor. Oldukça şık bir tasarıma sahip olan akıllı saat modeli Vivo Watch, birçok akıllı saat modelinde bulunan oldukça iyi özelliklere sahip.

Dilerseniz hemen aşağıdan Vivo’nun ilk akıllı saat modeli Vivo Watch Fiyatı ve Özelliklerine detaylı liste halinde göz atabilirsiniz.

Vivo Watch Özellikleri

Vivo'nun İlk Akıllı Saat Modeli Vivo Watch Tanıtıldı: Fiyatı ve Özellikleri Çin merkezli teknoloji şirketi Vivo, ilk akıllı saat modeli Vivo Watch'ı oldukça iyi özellikleriyle ve fiyat etiketiyle birlikte tanıttı.

Vivo’nun akıllı saat modeli Vivo Watch’a göz attığımızda 2 seçenek olarak karşımıza çıkıyor. 46mm ve 42mm kasalı seçeneklere sahip olan akıllı telefon modeli Vivo Watch, 1.39 inç boyutundaki ve 1.19 inç boyutundaki ekran seçenekleriyle karşımıza çıkıyor. Üzerinde 6 farklı sensör bulunan akıllı saat modeli Vivo Watch, kandaki oksijen seviyesini ölçme özelliği sayesinde de dikkat çekiyor.

Çiziklere ve aşınmaya karşı dayanıklı olan akıllı saat modeli Vivo Watch, aynı zamanda suya karşı dayanıklı bir akıllı saat modeli olarak da karşımıza çıkıyor. Tek şarj ile 18 güne kadar gidebilen bu akıllı saat modeli, 42mm seçeneğinde ise tek şarjda 9 günlük bir kullanım süresine sahip. Diğer bir yandan birbirinden farklı ekran seçeneklerine sahip olan cihaz, adımsayar ve çeşitli spor modlarını da içerisinde barındırıyor.

Benzer içerik:  Efsane Tasarıma Sahip Akıllı Saat Nubia Watch, Küresel Pazara Açılıyor

Vivo Watch Fiyatı

Vivo'nun İlk Akıllı Saat Modeli Vivo Watch Tanıtıldı: Fiyatı ve Özellikleri Çin merkezli teknoloji şirketi Vivo, ilk akıllı saat modeli Vivo Watch'ı oldukça iyi özellikleriyle ve fiyat etiketiyle birlikte tanıttı.

Son zamanların yükselen teknoloji markası Vivo’nun ilk akıllı saat modeli Vivo Watch, ülkemize de gelecek olan akıllı saat modellerinden biri. 28 Eylül tarihinden itibaren Çin’de satışa sunulacak olan akıllı saat modeli Vivo Watch, yaklaşık 190 dolarlık fiyat etiketiyle satışa sunulacak. Bu da güncel kur üzerinden çevirdiğimizde yaklaşık 1.455 TL+vergiler olarak karşımıza çıkıyor.

Yorum Yap

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir