Yerli Otomobil Videosu Sosyal Medyada Konu Oldu

Yerli Otomobil'in Yeni Görseli Paylaşıldı

Yerli otomobil’in çıkmasına çok az zaman kaldı. Yerli otomobili merakla bekleyen milyonlar, onu karanlık fotoğraflarından keşfetmeye çalışıyorlar. Tesla’nın Cybertruck’ı tanıtmadan önce paylaştığı karanlık görseller gibi fotoğraflar paylaşan yerli otomobil ekibi, bugün yeni bir görsel paylaştı. Fakat bu görsel biraz daha belirgin.

Cybertruck’ın Rakibine 1.3 Milyar Dolarlık Yatırım (Rivian SUV)

Tesla’nın ve onun ürettiği futuristik araç Cybertruck’ın en büyük rakibi olan Rivian, R1S adlı aracını henüz üretmeye bile başlamadı fakat şimdiden toplamda...

Aracın ön kısmını karanlık bir şekilde paylaşan görevliler sosyal medyada araç hakkında herkesi meraklandırmayı başardı. Yerli Otomobil Girişim Grubunun yeni üreteceği SUV modeli aracın çıkmasına son 2 gün kala heyecanlar arttı. Herkes yeni otomobilin nasıl bir şey olacağına dair araştırmalar yapmaya başladı. Bunun üzerine sosyal medyada bir çok kişi bu karanlık görselden yola çıkarak videolar paylaştı.

Yerli otomobile benzeyen bir araç videosu ise oldukça fazla ilgi çekti.

Sahte Yerli Otomobil Videosu Viral Oldu

Yerli Otomobil'in Yeni Görseli Paylaşıldı
Yerli Otomobil’in Yeni Görseli Paylaşıldı

Son günlerde yerli otomobilin çıkacağı haberleri yayıldıktan sonra sosyal medyada gündeme geldi. Otomobil hakkında Twitter ve Instagram üzerinde binlerce post paylaşıldı. Bu postlardan en çok ilgi çekeni ise sahte yerli otomobil videosuydu. Aracın karanlık görüntüsüne oldukça benzeyen video sosyal medya kullanıcıları tarafından çok sevilmişti. Fakat daha sonra aracın yerli otomobil olmadığı, Fiat Flashback olduğu ortaya çıktı. Sayfanın en üst bölümünden veya alt taraftan ulaşabileceğiniz video sosyal medyada kısa süreli viral oldu.

Videonun sahte olduğunu öğrenen bir çok kullanıcı hayal kırıklığına uğradıklarını belirtti. Yerli otomobil’in güzel bir görüntüye sahip olması hepimizin dileği 🙂 27 Aralığı heyecanla bekliyoruz. Siz de bu süreci detaylı takip edebilmek için web sitemizi “kitle.net” takibe alabilir, anlık bildirimleri açabilirsiniz.