İran’da Viral Olan Video: Trump ve Netanyahu Öldürülüyor!

İran'da Viral Olan Video: Trump ve Netanyahu Öldürülüyor!
  • 208 okunma

İran ve ABD gerilimleri hala sürerken, İran sosyal medyasında bir video izlenme rekorları kırdı. İranlıların sosyal medyada paylaştıkları bir video oldukça büyük bir kitleye ulaşarak ses getirdi. Ulusal Kanal’ın İran temsilcisi Yakup Aslan, twitter üzerinden yaptığı paylaşımda İran sosyal medyasında bu videonun izlenme rekorları kırdığını belirtti.

İlginizi Çekebilir: İran’ın İnternet Yasağı Pahalıya Patladı!

İran sosyal medyasında ses getirdiği söylenen bu video oldukça ilginç görüntüler içeriyor. İçerisinde bir çok montaj kullanılan videoda “Devrim Muhafızları” Beyaz Sarayı basıyor ve ABD başkanı Donald Trump’ı öldürüyor. Ardından videonun devamında İsrail başbakanı Binyamin Netanyahu’nun da öldürüldüğü görünüyor. Kasım Süleymani’nin öldürülmesine ağır tepki gösteren İran halkında bu tür videolar viral oluyor. Süleymani’nin öldürülmesine misilleme yapılan videoda Netanyahu ve Trump haricinde bir kaç kişi daha hedef tahtasına koyuluyor. Video’da montaj ile Netanyahu’nun ve Trump’ın ölümleri gösterilirken, hedefteki diğer kişiler gösterilmiyor. Ayrıca hedefte Suudi Arabistan veliaht prensi Muhammed Bin Selman da bulunuyor.

İran’da Viral Olan O Video:

Video İran sosyal medyasında izlenme rekorları kırarken, diğer medyalarda tepki çekti. Basit montaj teknikleri kullanılan video vatandaşlar tarafından ti’ye alındı.

Ayrıca İran ve ABD arasındaki gerginlik hala twitter’da en çok konuşulanlar arasında.

Reaksiyon Gönder
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Paylaş:
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli