Connect with us


Teknoloji Haberleri

Vestel, Elektrikli Bisiklet Bataryası Üretimine Başlıyor

Türkiye’nin en büyük şirketlerinden biri olan Vestel, elektrikli bisikletler için batarya üretimine başladığını duyurdu. İşte ilk yerli elektrikli bisiklet bataryası hakkında detaylar…

Zaman:

Tarih:

Vestel, Elektrikli Bisiklet Bataryası Üretimine Başlıyor Türkiye'nin en büyük şirketlerinden biri olan Vestel, elektrikli bisikletler için batarya üretimine başladığını duyurdu. İşte ilk yerli elektrikli bisiklet bataryası hakkında detaylar...

Türkiye’nin köklü şirketlerinden biri olan 1984 kuruluşlu Vestel, yepyeni bir alana giriş yapıyor. Vestel tarafından yapılan açıklamalara göre ilk yerli elektrikli bisiklet bataryası için üretime başlandı. Vestel tarafından üretilecek olan ilk yerli elektrikli bisiklet bataryaları, özellikleriyle oldukça dikkat çekiyor.

Son yıllarda elektrikli bisiklet pazarı, birçok insanın ilgisini çekiyor ve hızla büyümeye devam ediyor. Bisikletlerin yaygınlaşmasıyla birlikte insanların elektrikli bisikletlere yönelmesi ve bu alanda çalışmaların artması, elektrikli bisiklet pazarının büyük bir pazar haline gelmesini sağlıyor. Ülkemizin en büyük elektronik şirketlerinden biri olan Vestel de, bu pazara girerek ilk yerli elektrikli bisiklet bataryalarının üretimine başlıyor.

Tamamen Vestel mühendisleri tarafından tasarlanan ve geliştirilen ilk yerli elektrikli bisiklet bataryaları, şuanda üretime geçti. Hatta Vestel tarafından yapılan açıklamalara göre ilk yerli elektrikli bisiklet bataryaları için Salcano sipariş verdi. Yerli bisiklet üreticileri ve yurt dışındaki bisiklet üreticileri için üretim yapmayı hedefleyen Vestel, bu ürünün ihracatını da yaparak elektrikli bisiklet pazarında önemli bir batarya üreticisi haline gelebilir.

Benzer içerik:  Windows XP'nin Tüm Kaynak Kodları Sızdırıldı: Kullanıcılar Tehlikede
Vestel, Elektrikli Bisiklet Bataryası Üretimine Başlıyor Türkiye'nin en büyük şirketlerinden biri olan Vestel, elektrikli bisikletler için batarya üretimine başladığını duyurdu. İşte ilk yerli elektrikli bisiklet bataryası hakkında detaylar...

İlk yerli elektrikli bisiklet bataryasının özelliklerine baktığımızda, bataryaların IP66 su geçirmez sertifikasına sahip olduğunu söyleyebiliriz. Şok, Darbe ve Ezilme testlerini de başarıyla geçen Vestel elektrikli bisiklet bataryaları, yağmur yağdığı zaman da rahatlıkla elektrikli bisiklet kullanılabilmesini sağlayacak.

Bluetooth desteğiyle dikkat çeken elektrikli bisiklet bataryaları, bu özellikleri sayesinde cep telefonunuzdan bağlanabilmenizi sağlıyor. Cep telefonunuzdan elektrikli bisikletinizin bataryasına bağlanarak şarjını kontrol edebiliyor, aynı zamanda uzaktan servis imkanından yararlanabiliyorsunuz.

Yorum Yap

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir