Valorant’ın Yeni Ajanı Killjoy, Resmi Bir Video ile Tanıtıldı

Son zamanların en çok oynanan FPS oyunlarından olan Valorant, günlerdir konuşulan yeni ajanı Killjoy'u resmi olarak yayınlanan bir video ile tanıttı.
 Valorant’ın Yeni Ajanı Killjoy, Resmi Bir Video ile Tanıtıldı

Dünyanın en çok oynanan oyunlarından olan League of Legends ile ünlenen Riot Games, 10. yıl etkinlikleri kapsamında yaptığı projeler ile büyük bir beğeni topladı. Legends of Runeterra, TFT, Wild Rift gibi projeleriyle büyük ilgi toplayan Riot Games, bu projeler ile birlikte 5v5 FPS oyunu olan Valorant‘ı da oyuncuların beğenisine sunmuştu.

FPS oyunları arasında lider konumda olan CS:GO karşısında çok kısa bir sürede büyüme yaşayan Valorant, bu büyümesini tabii ki hilelere karşı tutumu ve League of Legends’dan yakaladığı popülerliğe borçluydu. League of Legends sayesinde büyük bir üne kavuşan Riot Games, buradan ilgisini çektiği oyuncuları Valorant’a da çekmeyi başarmış ve oyunu kısa sürede milyonlarca kişi oynamaya başlamıştı. CS:GO karşısında kısa sürede iyi bir yükselme yaşayan Valorant, eş zamanlı olarak 1,13 milyon izleyici ile dünya rekoru kıran CS:GO’yu, 1,7 milyonluk izleyici ile geride bıraktı. Yani oyun henüz beta sürecindeyken böyle bir başarıyla karşımıza çıkmıştı.

Bu başarı, oyunun beta sürecinin dışında, oyunun çıkışından sonra da devam etti. Kısa sürede milyonlarca oyuncuya ulaşan oyun, kısa sürede çok çeşitli güncellemeler getirerek platformu güncel tutmayı amaçladı. Rekabet modu gibi pek çok özelliği platforma getiren ve hilelere karşı çok net bir yol izleyen Riot Games, bu yolda Valorant’ın zirveye yükselmesini sağladı. Tabii ki League of Legends’da 150’den fazla karakteri oyunculara sunan Riot Games, Valorant’ta da yeni karakter çalışmalarına hemen başlamıştı.

İlgili İçerik  Ubisoft'un Yanlışlıkla Paylaştığı Far Cry 6 Posteri, PlayStation Oyuncularını Üzecek

Geçtiğimiz günlerden beri haberleriyle karşımıza çıkan yeni Valorant ajanı Killjoy, bir süredir sadece sızıntılarla karşımıza çıkıyor ve resmi olarak açıklanmıyordu. Fakat bugün resmi olarak yapılan paylaşıma göre karakter ortaya çıktı. Valorant’ın resmi Twitter hesabı, Killjoy‘un video tanıtımını yayınladı.

Hemen yukarıdan da gördüğünüz paylaşımdaki gibi Killjoy’un tüm animasyonları ve yetenekleri de resmi olarak tanıtıldı. Yeni Valorant ajanı Killjoy, Valorant oyuncuları tarafından da oldukça beğenildi. Peki siz çok yakında Valorant’a gelecek olan Killjoy karakteri hakkında ne düşünüyorsunuz? yorumları sayfanın en altından yapabilirsiniz.

Dilerseniz güncel teknoloji haberleri için “kitle.net” web sitemizi ziyaret edebilir, ücretsiz abone olabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan YouTube Videoları Ne Kadar İnternet Harcıyor? başlıklı makalemizde Ne Kadar İnternet Harcar, Video ve Video Ne Kadar İnternet Harcıyor hakkında bilgiler verilmektedir.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın