Valorant, Rekabetçi Modu İçin Erteleme Kararı Aldı

Riot Games'in yeni FPS oyunu Valorant, Rekabetçi Oyun Modu için erteleme kararı aldı. Detaylar haberimizde...
 Valorant, Rekabetçi Modu İçin Erteleme Kararı Aldı

League of Legends oyunu ile dünya çapıdna büyük bir üne kavuşan Riot Games, 10. yıl etkinlikleri kapsamında tanıttığı yeni oyunlarından olan Valorant ile oldukça büyük bir ilgi çekmişti. Oynanışı, grafikleri ve karakterleri ile dikkat çeken Valorant, oyuncuların merakla beklediği Rekabetçi Modu için maalesef erteleme kararı aldı.

Geçtiğimiz zamanlarda henüz beta sürümündeyken Twitch’te izlenme rekorları kıran Valorant, CS:GO’nun karşısına çıkan en büyük rakiplerden biri olmuştu. FPS oyunalrı arasında fark yaratarak milyonlarca oyuncunun ilgisini çekmeyi başaran Valorant, çıktığı ilk günlerde Rekabetçi Modunun da oyunculara sunulacağını açıklamıştı.

Fakat açıklamalara göre Rekabetçi modunun gelmesi biraz daha zaman alabilir. 1.02 güncellemesi ile birlikte Rekabetçi modunu oyunculara sunmayı başaran Valorant, bu modda bir çok hatanın meydana gelmesi sebebiyle modu durdurma ve erteleme kararı aldı. Oyuncuların üzüntüyle karşıladığı durum için Valorant’tan açıklamalar da geldi.

Valorant, Rekabetçi Modu İçin Erteleme Kararı Aldı

Rekabetçi modundaki hatalardan dolayı bu modun ertelendiğini duyuran Valorant yöneticileri, bunun yanında bir de iyi haber verdi. Rekabetçi Modunun yeniden yayınlanacağını duyuran Valorant’ın resmi Twitter hesabından yaptığı açıklamalara göre bir iki gün içerisinde mod tekrar yayınlanabilir.

İlgili İçerik  NASA Personeli Corona Virüslü Çıktı, Ofise Gitmek Yasaklandı

Resmi Twitter hesabından açıklamalarda bulunan Valorant; “Rekabeti riske sokan başka bir hata bulduk, bu yüzden bir süre daha düzenlemeye devam ediyoruz. Gecikme için özür dileriz, bir düzeltme yapmak için olabildiğince hızlı çalışıyoruz ve düzeltme yapıldığında yeni bir güncelleme yayınlayacağız. Bir iki günde düzeleceğini tahmin ediyoruz, ama henüz bir şey doğrulanmadı.” şeklinde paylaşımda bulundu.

Bir önceki yazımız olan LoL Maç İzleme Görevleri Nasıl Yapılır? başlıklı makalemizde League of Legends, LoL ve LoL Görevleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın