Connect with us


Oyun Haberleri

Valorant Oyuncusu DavidP, Turnuva Sırasında Babasını Kaybettiğini Öğrendi

DavidP ismiyle bilinen profesyonel Valorant oyuncusu David Prins, Allied Esports Odyssey turnuva maçı sırasında babasını kaybettiğini öğrendi ve bırakmak zorunda kaldı.

Zaman:

Tarih:

DavidP, Turnuva Sırasında Babasını Kaybettiğini Öğrendi

Profesyonel e-sporcu olan ve en iyi VALORANT takımlarından olan G2 Esports‘ta oynayan DavidP ismiyle tanınan David Prins, oyuncuların merakla takip ettiği Allied Esports Odyssey turnuvasında çok talihsiz bir olay yaşadı. Turnuvanın en önemli karşılaşmalarından biri olan G2 Esports – FunPlus Phoenix karşılaşmasında DavidP de yer aldı ve maç sırasında gelen kötü bir haber, DavidP’nin maçı bırakmasına sebep oldu. Uzun zamandır yenilmezlik serisi bulunan G2 Esports’un yenilmezlik serisi bu maçta bozuldu.

Fakat bu maçtan çok daha önemlisi, profesyonel E-sporcu olan David Prins’in aldığı o kötü haberdi. İlk esnada oyuncunun maçı neden terk ettiği bilinmese ve maçı takip eden, G2 Esports taraftarı olan oyuncular buna tepki gösterse de, takım arkadaşları DavidP’ye destek olunması gerektiğini belirtti. 2 saat boyunca neden maçı bıraktığı merak edilen DavidP’nin takım arkadaşları, onun kişisel sebeplerden dolayı maçı bıraktığını söylemişti.

Saatlerce merak edilen olay, David Prins’in kendi resmi Twitter hesabı üzerinden yaptığı paylaşım ile belli oldu. Maç sırasında babasını kaybettiğini belirten David Prins, bu üzüntüyle maça devam edemeyeceğine karar vermiş ve maçı bırakma kararı almıştı. Profesyonel E-Sporcunun Twitter paylaşımıysa binlerce oyuncuyu derinden üzdü.

Benzer içerik:  PUBG Mobile'ın Toplam Gelirleri Belli Oldu: 3 Milyar Dolar
Valorant Oyuncusu DavidP, Turnuva Sırasında Babasını Kaybettiğini Öğrendi DavidP ismiyle bilinen profesyonel Valorant oyuncusu David Prins, Allied Esports Odyssey turnuva maçı sırasında babasını kaybettiğini öğrendi ve bırakmak zorunda kaldı.

G2 Esports Valorant oyuncusu David Prins, “Turnuva sırasındayken babamı kaybettim. Hayat bana daha ne kadar kötü davranabilirdi. Birçok şeyden pişmanım. son zamanlarda seninle vakit geçirmediğim için pişmanım, seni yıllardır sevdiğimi söylemediğime pişmanım, seni özleyeceğim baba.” paylaşımında bulundu. 30 bin’e yakın kişinin beğenisini toplayan paylaşımda binlerce kişi David Prins’e destek verdi. Aynı turnuvada oynayan profesyonel e-sporcular da DavidP’ye desteklerini iletti.

Dilerseniz güncel teknoloji haberlerine göz atmak için Kitle‘yi ziyaret edebilir, ücretsiz abone olarak yeni haberlerimizden anında bildirim alabilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir