Connect with us


Genel

Valorant Nick Değiştirme Nasıl Yapılır?

Son zamanların en çok oynanan online FPS oyunlarından biri olan Valorant’ta isim nasıl değiştirilir bu makalemizde detaylı olarak anlatıyoruz.

Zaman:

Tarih:

Valorant Nick Değiştirme Nasıl Yapılır?

Dünyanın en çok oynanan MOBA oyunu olan League of Legends‘ın yapımcısı Riot Games, LoL oyununun 10. yıl etkinliklerinde yepyeni projeler duyurmuş ve bu projeler içerisinde Valorant’ı da karşımıza çıkarmıştı. Milyonlarca oyuncuyu oldukça heyecanlandıracak Valorant’ı kısa süre içerisinde yayınlayan Riot Games, oyunu kısa sürede zirvelere taşımayı başardı.

Valorant, dünyanın en çok oynanan online FPS oyunlarından olan CS:GO karşısında çok kısa sürede çok iyi bir büyüme yaşadı. Kısa sürede milyonlarca oyuncuya erişen Valorant, şuanda dünyanın en çok oynanan online FPS oyunları arasında en üst sıralarda yer alıyor. Grafikleriyle, oynanışı ve karakterleriyle büyük ilgi çeken Valorant, oyunculara onlarca özelliği tek bir platformda sunuyor.

Özellikle hilelere karşı savaşmasıyla dikkat çeken Valorant, yayınlandığı ilk andan itibaren hilelere kesin bir şekilde izin vermiyor ve hileleri oyuna sokmamak için çok net bir yol izliyor. Bu da oyuncuların oyunu oldukça sevmesine sebep oluyor. Riot Games bünyesinde bir süredir oyunculara hizmet veren Valorant, League of Legends’dan daha farklı bir isim değiştirme sistemine sahip. Bu sistem hem de ücretsiz.

Valorant’ta isminizi değiştirmek için yapmanız gereken tek şey, bir tarayıcı aracılığıyla aşağıda listelediğimiz işlemleri yapmak ve ardından isminizi değiştirmek. Riot Games’in ücretsiz olarak sunduğu bu hizmet, her 30 günde 1 kere kullanılabiliyor. Dilerseniz hemen aşağıdaki işlemleri uygulayarak çok kısa bir sürede Valorant Nick Değiştirme işlemini tamamlayabilirsiniz.

Benzer içerik:  Epic Games Store, 1 Yılda 100 Milyondan Fazla Kullanıcıya Ulaştı

Valorant Nick Değiştirme

Valorant Nick Değiştirme Nasıl Yapılır? Son zamanların en çok oynanan online FPS oyunlarından biri olan Valorant'ta isim nasıl değiştirilir bu makalemizde detaylı olarak anlatıyoruz.
  • Öncelikle buraya tıklayarak Riot Games giriş sayfasına gidin.
  • E-Postanıza giden güvenlik kodunu girin ve devam edin.
  • Tekrar şifrenizi girin.
  • Karşınıza çıkan ekranda nickinizin yanındaki kalem işaretine tıklayın.
  • Değiştirmek istediğiniz yeni isminizi yazın
  • Gönder’e tıklayın.

İşte bu kadar basit. Yukarıdaki şekilde yapamadıysanız, leagueoflegends.com üzerinden hesabınıza giriş yaptıktan sonra ayarlara girmeniz, daha sonrasındaysa sol taraftan Riot ID bölümüne girerek isminizi değiştirmeniz. Konu hakkında aklınızda takılan sorular olursa sayfanın altındaki yorum bölümünden bizlere iletebilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir