Connect with us


İnceleme

Uygun Fiyatlı Akıllı Bileklik Xiaomi Mi Smart Band 4C Tanıtıldı

Dünyanın en büyük teknoloji şirketlerinden biri olan Xiaomi, uygun fiyatlı yeni akıllı bilekliği Mi Smart Band 4C’yi tanıttı. Gelin fiyatı ve özelliklerine hep birlikte bakalım…

Zaman:

Tarih:

Çok Uygun Fiyatlı Akıllı Bileklik Mi Smart Band 4C Tanıtıldı

Son zamanların yükselen teknoloji şirketi Xiaomi, ülkemizde de telefonlarıyla oldukça dikkat çeken ve çok satan markalar arasında yer alıyor. Genel olarak uygun fiyatlı akıllı telefonları ve teknolojik ürünleri ile tüm dünyada adını duyurmayı başaran Xiaomi, bu sefer de oldukça uygun bir fiyat ile yeni akıllı bilekliği Xiaomi Mi Smart Band 4C‘yi duyurdu.

Oldukça ilgi çeken bir tasarıma, özelliklere ve dikkat çeken uygun fiyata sahip olan Xiaomi Mi Smart Band 4C bizi fazlasıyla şaşırtmaya yetiyor. 1.08 inçlik bir ekrana sahip olan akıllı bileklik, 200 nite kadar parlaklık ayarı imkanı sunuyor. Bir akıllı bileklikte bulmak isteyeceğiniz pek çok özelliği içerisinde barındıran Mi Smart Band 4C, saatinizi 14 gün boyunca rahatlıkla kullanmanızı sağlayacak 130 mAh değerinde bataryası ile karşımıza çıkıyor.

Ayrıca akıllı saatin üzerinde bulunan Micro USB girişi sayesinde 2 saatte cihazınızı kolaylıkla tam şarj edebiliyor, 2 hafta boyunca rahatlıkla kullanım sağlayabiliyorsunuz. Diğer bir yandan akıllı bileklik, adım sayar gibi pek çok özelliği de içerisinde bulunuyor. Sporculara özel hazırlanan bir akıllı saat olan Mi Smart Band 4C, içerisinde pek çok spor modu bulunduruyor. Dilerseniz hemen aşağıdan Xiaomi Mi Smart Band 4C‘nin fiyatına da göz atabilirsiniz.

Benzer içerik:  Google Chrome, Yeni Güncellemeyle "Daha Sonra Oku" Özelliği Alacak

Xiaomi Mi Smart Band 4C Fiyatı

Xiaomi Mi Smart Band 4C Fiyatı

Teknoloji devi Xiaomi, yeni akıllı bilekliği Mi Smart Band 4C’yi 24 dolarlık fiyat etiketi ile satışa sunuluyor. İlerleyen zamanlarda ülkemizde de satışa sunulması beklenen ürünün Türkiye fiyatının yaklaşık 160 TL+vergiler şeklinde olacağı düşünülüyor.

Yorum Yap

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir