Connect with us


Dünya'dan Haberler

Ünlü Bir Instagram Modeli Çete Üyesi Çıktı: 24 Ay Hapis Cezası Aldı

Ortaya çıkan haberlere göre Instagram üzerinde on binlerce takipçisi bulunan bir “catwoman” modeli, çete üyesi olan bir soyguncu çıktı.

Zaman:

Tarih:

Ünlü Bir Instagram Modeli Çete Üyesi Çıktı

İngiliz DailyMail gazetesinde yer alan haberler oldukça ilginç. Yayınlanan haberlere göre aslında sosyal medyada fenomen olan bir model, normalde sosyal medyada modellik yapsa da bazı zamanlarda çok ilginç işlere giriyordu. 25 yaşındaki sosyal medya ünlüsü “catwoman” modelinin sosyal medyada modellik yapmak dışında bir çetenin üyesi olarak çeşitli soygunlar düzenlediği ortaya çıktı.

Catwoman olarak tabir edilen ve Türkçe’ye “Kedi Kadın” olarak geçen türde modellik yapan 25 yaşındaki Monique Marina Agostino adlı sosyal medya fenomeni, aslında sosyal medya üzerinde on binlerce takipçiye sahipti ve modellik işini sürdürüyordu. Normal bir şekilde modellik yapmaya devam eden Monique Marina Agostino’nun, bir çete üyesi olduğu ve birçok soyguna karıştığı ortaya çıktı.

Sosyal medya ünlüsü sayılabilecek kadar takipçisi bulunan 25 yaşındaki genç model Monique Marina Agostino, 2018 yılından itibaren düzenlediği pek çok soygun sebebiyle polisin radarına girdi ve sonunda tutuklandı. İlk olarak Sydney’de bir soyguna karışan Agostino, devamında da bir İtalyan Restoranını soydu. Sonrasında meyve dükkanı ve kafe soygununda gözcülük yapan Agostino, soygun yapan kişilerin sürücüsü oldu. Suç dosyası bununla da sınırlı olmayan Agostino, soygun yaptığı gün karnı acıkınca bir de çalıntı kredi kartıyla 11,55 dolarlık McDonalds menüsü aldı. Fazlasıyla rahat bir şekilde çete üyeliğine ve soygunlara devam eden Agostino, aynı zamanda modelliği de sürdürdü.

Benzer içerik:  İddialara Göre Twitter, Türkiye'de Temsilci Bulundurmayı Kabul Etmedi

Hem Soyguncu, Instagram Fenomeni Bir Model

Ünlü Bir Instagram Modeli Çete Üyesi Çıktı: 24 Ay Hapis Cezası Aldı Ortaya çıkan haberlere göre Instagram üzerinde on binlerce takipçisi bulunan bir "catwoman" modeli, çete üyesi olan bir soyguncu çıktı.

Üye olduğu çeteyle çok sayıda soyguna karışan genç model, polise yakalandığında yalnızca soygun suçlarından yargılanıyordu. Yani adam öldürme gibi ileri derece suç dosyası bulunmayan model, kefalet ödemesi durumunda serbest kalacaktı. Bu şekilde serbest kalan model, kefalet şartlarını da yerine getirmediği için tutuklandı. Bu sefer tüm suçlamalarıyla yargılanan Avustralyalı Instagram modeli, 24 ay hapis cezasına çarptırıldı.

Yorum Yap

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir