Ücretsiz PUBG Etkinliği ve %50 İndirim Geliyor

Dünyanın en çok oynanan video oyunlarından olan PUBG, kısa süreliğine ücretsiz oynama ve daha sonrasında %50 indirim etkinliği başlatıyor.
 Ücretsiz PUBG Etkinliği ve %50 İndirim Geliyor

Dünyanın en çok oynanan hayatta kalma oyunlarından biri haline gelen PUBG, yeni etkinlikleri ile kullanıcıları sevindirmeye devam ediyor. Kısa süreliğine ücretsiz ücretsiz oynama imkanı tanıyan bir etkinlik başlatan PUBG, bunun yanısıra bir de indirim etkinliği başlatacak.

Önümüzdeki zamanlarda yeni etkinlikler ile oyuncuları çok sevindireceklerini paylaşan PUBG ekibi, 4-8 Haziran tarihleri arasında oyunun ücretsiz olarak herkes tarafından oynanabileceğini belirtti. Fakat bu ücretsiz oynama etkinliği, Epic Games’in GTA 5 etkinliğine benzer olmayacak. 4-8 Haziran tarihleri arasında dileyen kişiler PUBG’yi bilgisayarlarına ücretsiz indirebilecek ve oynayabilecek.

Daha sonrasında ise dileyen kişiler oyunu satın alarak oynamaya devam edecek. Fakat PUBG, oyunun fiyatında da güzel bir indirim uygulayacak. Yeni oyuncuların PUBG’yi keşfetmesini isteyen ekip, 4-8 Haziran’dan sonra oyunu satın almak isteyen kişiler için %50’lik bir indirim uygulayacak.

Ücretsiz PUBG Etkinliği ve %50 İndirim Geliyor

Steam’de satışa sunulan PUBG’nin normal fiyatı 87TL olarak belirlenirken, 8 Haziran itibariyle %50 indirim ile 43,50 TL’ye satın alınabilecek. Kısa süreliğine %50 indirim ile sunulan PUBG, daha sonra ise normal fiyatı ile devam edecek. PUBG satın almak isteyenler için oldukça iyi bir kampanya yapan PUBG, bu sayede milyonlarca kişiyi de oyun ile buluşturmuş oluyor.

İlgili İçerik  Redmi Note 9 Türkiye Satış Fiyatı Belli Oldu (Özellikleri)

Fakat düşük sistem kullanıyorsanız maalesef oyunu oynamanız oldukça zor. PUBG, gelişmiş grafiklere sahip bir oyun olarak oldukça iyi sistem gereksinimleri istiyor. Dilerseniz hemen aşağıdan sisteminizin PUBG için uygun olup olmadığını kontrol edebilirsiniz.

PUBG Sistem Gereksinimleri

  • İşlemci: Intel Core i5-4430 veya benzeri
  • RAM: 8 GB
  • İşletim Sistemi: 64-bit Windows 7 +
  • Grafik Kartı: nVidia GeForce GTX 960 2GB veya benzeri
  • Gerekli depolama alanı: 30 GB
  • Gerekli ekran kartı hafızası: 2 GB

Bir önceki yazımız olan Kısaca Haksız Rekabet Nedir - Cezaları Nelerdir? başlıklı makalemizde Haksız Rekabet Cezaları, Haksız Rekabet Nedir ve Kısaca Haksız Rekabet hakkında bilgiler verilmektedir.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın